19e Eeuws Imari porseleinen bord + oude Chinese kom met craquele glazuur. Afmeting: 14 - 30 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse Imari porseleinen rijstkommen met deksel. Met florale/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot met krijgers. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en vlinder. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15,5 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Engels keramieken theeservies met tablet, theekan, melk+suikerpot, schaaltje, zes kop en schotels. Gemerkt Grindley England Cream Petal. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse keramieken karafset met vier bekers met officierskoppen. Ongemerkt. Circa 1910. Afmeting: 15 - 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws vier-delig terracotta servies met medaillons. Gemerkt F.G.W. en nummers. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Oude Chinese Peking glas snuffbottle met zegelmerk, boeddha's en figuren. Afmeting: 11 cm. In goede staat.
Japanse of Chinese porseleinen fles met landschap decor en tekens. Circa 1920. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen eierschaal tafellamp op houtgestoken console. Met tekst, florale, vogel decor. Afmeting: 25 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: 19e Eeuwse Famillie Rose schaal met florale decors en keizerlijk geel, bodemmerk + Chinese Familie Verte vaas, tweede helft 20e eeuw, haarlijn. A...
Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen plaquettes met goud decor. Royal Tettau Bavaria. Naar ikonen Moskauer Schule. Gelimiteerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Drie oude porseleinen vogels. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gerold Bavaria Duitsland, zangvogel + Bing & Gröndahl, kip + Bing & Gröndahl, gans. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Zilveren rechthoekige fotolijst, 925/000, in Louis XVI stijl met strik en parelrand. Birmingham. 12,5x19cm. In goede staat
Twee oude porseleinen vogel figuren. 20e Eeuw. Eén maal Vlaamse gaai, Gerold Bavaria Germany, chip. Eén maal twee vinken, ongemerkt, chip. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijke staat.
Drie antieke tassa's met figuren decor. Twee maal Japan decor, circa 1900, porselein Tirschenreuter Bavaria. Eén maal Fayence Parijs, Reil et Monterran, haarlijn + chip. Afmeting: ø 21 - ø 24 cm. In r...
Drie oude Duitse blikken Schuco auto's + sleutels. Bestaande uit: Eén Schuco Varianto Cabrio 3045 Western Germany. Eén Schuco Varianto - Linie 3041 US Zone. Eén Schuco Examico 4001 US Zone (veer kapot...
Vijf maal oud speelgoed. Bestaande uit: Blikken bel, circa 1930 + Gelithografeerde Karl Bub autotunnel, circa 1930 + Twee ballen spelletjes + Foto met grote Mecki. Afmeting: 4 - 18 cm. In redelijk/goe...
Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.
Zeldzame oude Zeiss Ikon camera belichtingsmeter. Diaphot Dresden. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.
Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zes maal Perzië. Bestaande uit: Handgeschilderd fotoalbum + koper gegraveerde pot + vier metalen bewerkte schotels. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Een 835/000 zilveren fotolijst met fijne parel- en kabelrand, met houten achterkant. Mr. Zaanlandse Zilversmederij. Anno 1943. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.