Latour. 20e Eeuw. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
A. Vernet? Circa 1950. Frans stadsgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Drie maal Duits grafiek. Linde Waber. 1940. Houtsnede op bruin papier, landschap. + Wofgang Hutler. 1928 - 2014. Fantasie compositie. Litho op papier + Wolfgang Rabl. 1943 - .......... . Surrealistisc...
Twee maal oud/antiek Oosters brons. Bestaande uit: Eén hangpetroleum lamp in vogelvorm. Eén Afrikaanse gegraveerde slaven armband. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer met snijwerk. Circa 1915. Met Nederlandse opschrift. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Recording King Johnson Laa Dulcimer snaarinstrument. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kristalglazen bierpul met porseleinen medaillon. Circa 1900. Handbeschilderd, vrouw met intarsia en twee duiven in landschap. Afmeting: 15 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Metalen Russisch monument bureaulamp. Circa 1957. Sputnik monument. Ontwerp Daniel Gasienca. Afmeting: 18 x 23 x 8 cm. In goede staat.
Zeldzame oude Zeiss Ikon camera belichtingsmeter. Diaphot Dresden. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.
Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke inktpotten met messing en binnenbakjes. Circa 1890. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Fries kerfsnede pijpenrek met tekst 'hoop op zegen'. Afmeting: 20 x 42 x 6 cm. In goede staat.
Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.
Antiek rood marmeren inktstel. Circa 1930. Afmeting: 10 x 21 x 17 cm. In goede staat.
Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.
Zeven natuurstenen miniatuur boeddha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.
Drie beschilderde Hollandse blikken met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.
Antieke Chinese spaanhouten drie-delige kist met hengsel en ijzeren nagels. Afmeting: 39 x 42 x 28 cm. In goede staat.
Twee maal buffelhoorn. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 50 cm. In goede staat.