Lot met zilveren bestekdelen, 835/000, met een sauslepel, met een deels getorste steel, een marmeladelepel met bloemdecor, een suikerschep met kroon en een grote vork met voorstelling en molen. 12-20c...
Kristallen schaaltje, rond model met bewerkte rand voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand. ø14x12 cm. In goede staat
Zilveren klemband, 800/000, met roosgravering. Breedte 23 mm. ca 24,1 gram. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, met 3 bewerkte gevlochten banden. Voorzien van een bakslot en veiligheid. 19 cm. breedte 9 mm. ca 23,4 gram. In goede staat
Collier, hanger en ring, goud op zilver, 925/000, fijn slangcollier met hanger met zirconia en een bijpassende ring met zirconia. ø 50. 46 cm. ca 11,2 gram. In goede staat
Grote ring, goud op zilver, 925/000, met grote vierkante steen, 26x26mm. met bewerkte zijkant en openband. ø 57. ca 20,3 gram. In goede staat
Twee zilveren ringen, 925/000, met agaat, markesiet, parelmoer en zirconia's. ø 55-63. totaal ca 14,8 gram. In goede staat
Antieke ijzeren geëmailleerde haardset in de vorm van een ridder. Vier-delig. Circa 1900. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer. Circa 1915. Hollands. J. Mössinger - Groningen. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Antieke 30-er jaren messing maritime sigarensnijder. Circa 1930. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In goede staat.
Antiek eikenhout met messing maritieme inktpot. Circa 1920. Afmeting: 21 x 20 x 6 cm. In goede staat.
Grote keramieken tuinvaas. Eind 20e eeuw. Afmeting: 61 x 64 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Franse comtoises voor onderdelen. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 43 cm. In redelijke staat.
Moderne messing spiegel, Bel Air Art. 21e Eeuw. Afmeting: 88 x 68 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...
Antieke Jugendstil glazen kandijhouder met vernikkelde beugel. Met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee antieke keramieken Jugendstil vazen met rozen decor. Genummerd. Eén kleine restauratie. Afmeting: 24 x 11 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke figuren. Bestaande uit: Biquit porseleinen Jeanne D'arc, circa 1900 + gepolychromeerde gipsen Madonna, circa 1900 + houtgestoken Heilig kruis, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 37 cm. In goed...
Zeven maal Chinees/Japans porselein. 19e - 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén Imari vaas met tuin/goud decor. Vijf Chinese Familie Verte bordjes met bodemmerk, 19e eeuw. Eén oude Chinese Yixing theepot met ...
Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Ronde hanger wit, 333/000, met zirconia. 6 mm. In goede staat
Zilveren choker, 835/000, met 3 rijen, voorzien van een ijsmattering. Met bakslot en veiligheid. 3,6 mm. 40 cm. ca 30 gra. In goede staat
Rubberen armband met zilveren elementen en sluiting, 925/000. Ronde rubberen armband met cilindervormige zilveren elementen met emaille, diamantbewerking en zirconia's. Voorzien van zilveren schuifslu...
Zilveren petit-four schep, 833/000, met gecontourneerde schep. Versierd met floraal graveerwerk. MT.: Onduidelijk, Schoonhoven, jl.: X:1882. 23 cm, ca 55 gram. In goede staat