Twee maal antiek bewerkt messing. Bestaande uit: Klein inktstel met amor en porseleinen inktpotjes. Eerste helft 19e eeuw. En een wandhaak in de vorm van een pijprokende visser. Circa 1900. Afmeting: ...
Doosje met tien antieke Duitse beschilderde tin figuren. Nr. 1319 Preussen Kürassiere im Angriff 1870-1871. Circa 1930. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 2 cm. In goede staat.
Drie-delige 19e eeuwse messing haardset. Afmeting: 66 - 71 cm. In goede staat.
Grote oude Japanse lakwerk dekseldoos met goud decor en messing vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Bestaande uit: Hoofdrust Ruba Tribe Zaïre + Hoofdrust of stoel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
Drie antieke messing lampen. Circa 1900. Twee maal electrisch, één maal kandelaar. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen tafel ikoon. Regina Coeli. Afmeting: 14,5 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen (wand) wijwaterbakjes. Bestaande uit: 19e Eeuw, Rococo, verguld + buste Jezus, circa 1915. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.
Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese handbeschilderde tinnen theebus. Circa 1900. Choicest pure Chinese tea importer Toko Piet Sourabaya Java. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antiek blikken dekselkompas. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.
Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing Neo Gotische wandkandelaren met ranken. Circa 1900. Afmeting: 41 x 25 x 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Duitse steengoed kruiken waarvan één beschilderd door H. Brondijk. Florale decor. Circa 1930. Afmeting: 39 - 41 cm. In goede staat.
Drie kandelaren + tabaksdoos. Twee maal plated, circa 1900, deuken. Eén maal messing, 20e eeuw. Eén messing tabaksdoos. Afmeting: 16 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Japanse handbeschilderde lakwerk dekseldoos. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3 x 6 x 23,5 cm. In goede staat.
Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.
Antieke houten beschilderde Jugendstil dekseldoos met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 14 x 31 x 14 cm. In goede staat.
Twee houten zwepen met leder. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 63 cm. In goede staat.
Antiek messing oldtimer zakmes met cabriolet. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.