Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Zilveren lepels
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren gedenklepel, 833/000, één met een voorstelling in de bak getekend "Rembrandt, de Jood". Met dubbel getorste steel voorzien van wapen van Nederland met de leeuw en bekroond met een viools...

Groot Amefa plated bestek
Startprijs 50 EUR

Uitgebreid plated bestek. Gemerkt Amefa. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 22 cm. In goede staat.

2 Parelscollier.
Startprijs 50 EUR

Twee parelcollier. Een verlopend collier van cultive parels, 4-7,5mm, 44 cm, zondersluiting en een collier van imitatieparels met witgouden sluiting, 585/000, met cultive parel. ø 6mm ca 100cm. Beide ...

Odeurflesje met zilveren dop
Startprijs 50 EUR

Kristallen odeurflacon met zilver, 835/000. Peervormige flacon op voet met ruitslijpsel voorzien van zilveren kraag en dop bolmodel met floraal decor. 11x4,5cm. In goede staat

Gouden ring met parel
Startprijs 50 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parel en zirconia's. Fijne ring met slag met daarin een cultive parel, ø 5mm, met aan weerskanten 2 kleine zirconia's. ø 62 ca 1,2 gram. In goede staat

Gouden hanger met barnsteen
Startprijs 50 EUR

Hanger van barnsteen, in peervorm, met een geelgouden oog en hangeroog, 585/000. 29x53mm inclusief oog.

Lot plated bestek
Startprijs 50 EUR

18-Delig + 21-delig oud plated bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

24-Delig bestek (plated)
Startprijs 50 EUR

24-Delig bewerkt zwaar plated bestek. 20e Eeuw. Gemerkt H.H. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.

Zilveren herdenkingslepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren herdenkingslepel, 833/000, voorzien van een bak met Amsterdams wapen, met een deels getorste steel met figuren en bekroond met een molen met beweegbare wieken. vermoedelijk Schoonhoven rond 1...

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde bak, met gezaagd patroon en graveerwerk. Voorzien van gecontourneerde steel met biedermeier gravures. MT.; Onduidelijk, jl.:S:1851. 1...

Zilveren suikerstrooier
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met een rechthoekig gecontourneerde ondiepe bak met floraal motief. Voorzien van gecontourneerde steel met voluten en ranken. MT.; Onduidelijk, jl.:L:1845. 16 cm ca 26 ...

5 Diverse servetringen
Startprijs 50 EUR

Vijf servetbanden, een zilveren band, 833/000, rond bol model met graveerwerk en monogram, een enkel deukje, twee ovale gecontourneere banden, 833/000, met opgelegde banden, en twee ronde servetbande...

Zilveren collier en hanger met zon
Startprijs 50 EUR

Zilveren bollencollier met een grote hanger in de vorm van een zon, 925/000. ø 6 cm. lengte 45 cm.ca 42,5 gram. In goede staat

4 Plated schalen
Startprijs 50 EUR

Lot met 4 plated schalen, een ovale glazen dekschaal met plated deksel, twee ovaal gecontourneerde schalen en een ronde schaal op voet met gezaagd spijlen decor. ø 27cm, en 33x21cm. In goede staat

Zilveren rijring met zwarte diamant
Startprijs 50 EUR

Mooie zilveren rijring, 925/000, strak gezet met zwarte diamanten. Breedte 2,3 mm. ø 55. Nieuw

Zilveren schaal
Startprijs 50 EUR

Opengewerkt zilveren schaaltje, 800/000, ovaal gecontourneerd model met rand uit voluten en versierd met bloemenmanden en putti's. 14x10x2cm. ca 70 gram. In goede staat

Zilveren tafelaansteker
Startprijs 50 EUR

Zilveren tafelaansteker, 925/000, Rowenta, ovaal model met graveerwerk met voluten en floraal patroon. 67x28mm. In goede staat

Lot met diverse edelstenen
Startprijs 50 EUR

Lot met 2x 50 ct edelstenen met o.a. granaat, parelmoer, amethist, blauw opaal en peridoot.

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met rechthoekig gecontourneerde bak met gezaagd decor en graveerwerk, voorzien van een gecontourneerde steel met graveerwerk met cartouche. MT.: Cornelis van Gelderen Pz...

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, Frans, met rechthoekige bak versierd met bloemenrand en fraai gezaagd patroon, bevestigd aan een gecontourneerde steel met cartouche en maskers. 7x21cm. ca 48 gram In goede staat

Diverse plated delen
Startprijs 50 EUR

Doos vol met diverse plated artikelen, 20e eeuws

Plated beker, theepot en koektrommel
Startprijs 50 EUR

Lot plated met een fraaie beker met gekrulde oren geplaatst op een ronde voet, voorzien van gravering, een ronde koektrommel op onderschotel met filetrand en een Engelse theepot met getrembleerde bewe...

Lot met diverse edelstenen
Startprijs 50 EUR

Lot met 2x 50 ct edelstenen, met o.a. tijgeroog, amethist, lapis en topaas.

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000, met ronde gezaagde bak met kruisjespatroon bevestigd aan een gecontourneerde steel voorzien van floraal graveerwerk. MT. Jacob van Wijk, Amsterdam, jl.:h: 1867. ca 40 gr...

6 Fruitmesjes met parelmoer
Startprijs 50 EUR

Zes fruitmesjes met parelmoeren heften in cassette. 16 cm. In goede staat

2x Odeurflacon met zilver
Startprijs 50 EUR

Geslepen odeurflacon met noppen. Voorzien van 925/000 zilveren schroefdop (deukjes). En een geslepen acht-vlaks odeurflacon met 925/000 zilveren schroefdop. Afmeting: H 16 cm / H 8 cm. In redelijke st...

Lot zilveren lepels
Startprijs 50 EUR

Lot met 8 bestekdelen, 5 theelepels, een pijpenwroeter met paard, een suikerschep en een kleine vork. Totaal 65 gram. 10-14 cm. In goede staat

Zilveren roomlepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren roomlepel, 925/000, met puntbak met een voorstelling met figuur en een geschulpte rand. Voorzien van een steel met schild en eekhoorn. MT.: S.B.Landeck, London, jl.: R:1892 en importkeur. 14 ...

Grote Kwarts en Rookkwarts
Startprijs 50 EUR

Grote kwarts en rookkwarts, peervormig gefacetteerde kwarts, 125,8 ct en een ovaal gefacetteerde rookkwarts, 70,5 ct.

Lot met diverse edelstenen
Startprijs 50 EUR

Lot met 2x 50 ct aan edelstenen, met o.a. onyx, opaal, rookkwarts, parel, amethist, robijn en granaat.

Lot divers zilver
Startprijs 50 EUR

Lot diverse bestekdelen, met een botermesje, een zuurvorkje, 2 suikerscheppen, een klontjestang, 3 borrellepeltjes, een serveercouveer in cassette met zilveren heften en 2 schrapers met zilveren heft....

Odeurflacon, zilver
Startprijs 50 EUR

Odeurflacon gemaakt uit Fries draadglas, cilindervormig model met zilveren hals en dop, 833/000, versierd met graveerwerk, deukje in Voorzien van binnenstop. ø 2,5x10cm. In goede staat

Zilveren fotolijst
Startprijs 50 EUR

Zilveren fotolijst, 925/000, in de vorm van een slak versierd met emaille. Voorzien van een velouren achterkant. 19x15cm. In goede staat.

Koralen collier met gouden slot
Startprijs 50 EUR

Collier met gefacetteerde koraalkralen, 6 mm, met daartussen kleine tonvormige koralen. Bevestigd aan een geelgouden veeroog met oog, 585/000. 45 cm. ca 18,2 gram. In zeer goede staat

2 Barnstenen colliers Art deco
Startprijs 50 EUR

Twee colliers met barnsteen, collier gemaakt uit ruitvormige barnstenen, verlopend in grootte 8-11mm, en een collier met barnstenen kralen en grote stukken in verschillende kleuren, beiden in Art Deco...

Doosje met diverse sieraden
Startprijs 50 EUR

Doosje gevuld met verschillende horloges, o.a. citizen, orient, prisma en bifora. Staal en double.

Gouden bedel beer
Startprijs 50 EUR

Geelgouden bedel in de vorm van een beer, 585/000. 13x16mm. (zonder oog). ca 0,7 gram. In goede staat

Lot zilver (plaatje/lepels etc.)
Startprijs 50 EUR

Lot zilver bestaande uit een gecontourneerd zilveren blaadje met ribbewerking met een rond kristallen lepelvaasje met zilveren rand en 4 zilveren lepeltjes met bladdecor.

Zilveren armband
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, met een visgraat motief en bollen. Met bakslot en veiligheid. Breedte14 mm. lengte 19,5 cm. ca 38,8 gram. In goede staat

Saffier en robijn
Startprijs 50 EUR

Een ovaal gefacetteerde saffier, 3,94 ct met cracks en een ovaal gefacetteerde robiijn, 4,16 ct, met insluitsels.

Lot robijnen en saffier
Startprijs 50 EUR

Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.

Diverse messen
Startprijs 50 EUR

Lot met 3 messen, een broodmes met houten greep, broodmes met zilveren heft met floraal patroon en een broodmes met zilveren greep, BWG in Empire stijl. In goede staat

Horloge Oozoo & Timex
Startprijs 50 EUR

Stalen horloge met rand met steentjes van Oozoo en een timex horloge met goudkleurige wijzers en cijfers met gevlochten band. In goede staat

2 Zilveren armbanden
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren pennenarmbanden, 925/000, met platen en bewerking. breedte 5-6,5mm. lengte 19,5 cm. ca 37 gram.

2 Saffieren
Startprijs 50 EUR

Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.

6 Saffieren
Startprijs 50 EUR

Lot met zes saffieren, een blauwe ovaal gefacetteerde saffier ca 11,25 ct met gekleurde lijnen en 5 kleinere ovaal gefacetteerde saffieren in groen geel en kleurloos ,met insluitsels, totaal ca 5,11 c...

Zilveren ring en armband met barnsteen
Startprijs 50 EUR

Zilveren ring en armband met barnsteen, 925/000, ring en armband met een ovaal cabouchon geslepen barnsteen, 12x17mm en 26x17mm. ø 55 en lengte 19 cm voorzien van veiligheid. In goede staat

Zilveren slavenband Lapis lazuli
Startprijs 50 EUR

Zilveren slavenband, 925/000, met lapis lazuli. Armband met scharnier voorzien van een markies geslepen lapis lazuli. Breedte 13 mm. ø54x49mm. ca 39 gram. In goede staat

Zilveren armband met malachiet
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 4 schakels in de florale vorm bezet met een mozaïek van malachiet. Mexico. Voorzien van bakslot. Breedte 13 mm, lengte 18,5 cm. ca 22,2 gram. In goede staat

Zilveren klemarmband
Startprijs 50 EUR

Zilveren klemarmband, BWG, met arabisch schrift, getorste randen. De binnenzijde is voorzien van floraal graveerwerk. breedte 14 mm. 68x54mm. ca 31,8 gram. In goede staat

Lot sieraden met barnsteen
Startprijs 50 EUR

Lot zilveren sieraden met barnsteen, drie ringen met een ovale, een vierkante en een ronde barnsteen, een hanger in de vorm van een kruis bezet met 4 barnstenen en een onedele ring met barnsteen, met ...

D. de Mey, Landschap watermolen
Startprijs 50 EUR

D. de Mey, 1935. Landschap watermolen. Naar Meindert Hobbema. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 19 cm. In goede staat.

Lorenz Kraus, Vaas met bloemen
Startprijs 50 EUR

Lorenz Kraus. 1922 - .......... . Duitse School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 26,5 x 40 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Mediterraans
Startprijs 50 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Mediterraans huis in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 51 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Surrealistische erotische voorstelling
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Nr. 114/200. Surrealistische erotische voorstelling. Litho op papier. Afmeting: 45 x 35 cm. In goede staat.

Oud aquarel 1930 - 1950
Startprijs 50 EUR

Oud aquarel. Ontwerp boekkaft, 'Sandra wordt kampioen'. Door Hans van Stratum. Circa 1930 - 1950. Aquarel op papier. Afmeting: 35,5 x 25 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Bomen bij een meer
Startprijs 50 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Bomen bij een meer. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Landschap aan kust
Startprijs 50 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Landschap aan kust. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 46 cm. In goede staat.

2x Edith Reichert, 2x Meisjes portret
Startprijs 50 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Twee maal meisjes portret. Houtsnede op papier. Afmeting: 26 x 42 cm. In goede staat.

2x Oude affiches Karl May
Startprijs 50 EUR

Twee oude Duitse affiches Karl May. Bestaande uit: Old Shatterhand + Der Schatz im Silbersee. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 52 cm. In goede staat.

2x Antieke gravures
Startprijs 50 EUR

Twee antieke gravures. Hessenlandt, 16e - 17e eeuw + Les Mulets par J. Couche. Gravures op papier. Afmeting: 33 x 24 cm / 22 x 19 cm. In goede staat.

A.J. van 't Hoff, Molen bij Veere
Startprijs 50 EUR

A.J. van 't Hoff. 1893 - 1939. Molen bij Veere. Ets op papier. Afmeting: 31 x 42 cm. In goede staat.

F. Ypma, Hollands winters dorp
Startprijs 50 EUR

F. Ypma. Circa 1950. Hollands winters dorp met figuren. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Martin Dittberner, Divers
Startprijs 50 EUR

Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Abstract
Startprijs 50 EUR

Meinert Volkers '88. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

T. Timmermans, Bloemstilleven
Startprijs 50 EUR

T. Timmermans. 1948. Bloemstilleven. Twee scheurtjes. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 72 cm. In redelijke staat.

2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Startprijs 50 EUR

Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Corneille, Vogels
Startprijs 50 EUR

Guillaume Corneille. '91. 1922 - 2010. Vogels. Lithografie uit boek The Tie by Corneille. Afmeting: 15 x 14 cm. Lithografie op papier. In goede staat.

3x Antiek grafiek
Startprijs 50 EUR

Drie maal antiek grafiek. Bestaande uit: Gravure Josef Israels door J.H. Rennefeld Sculpt. + ingekleurde gravure Rotterdam + gravure oude en nieuw Mathenesse, nabij Schiedam. Afmeting: 16 - 20 cm. In ...

Meinert Volkers, Damesportret
Startprijs 50 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kajin
Startprijs 50 EUR

Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Kajin. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

2x Meinert Volkers, Aura en omhoog
Startprijs 50 EUR

Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Aura en omhoog. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Gerard Post Greve, Landschap met boot en brug
Startprijs 50 EUR

Gerard Post Greve. 1913 - 1990. Landschap met boot en bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Kruik met witte rozen
Startprijs 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

Phil May, Bob Marley
Startprijs 50 EUR

P. May. Bob Marley. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 60 cm. In goede staat.

Antiek theelicht+dienblad, 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke kopergeslagen Amsterdamse School-stijl koperen theelicht + dienblad. Circa 1920. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.

Oude 5-Armige tinnen kandelaar
Startprijs 50 EUR

Oude vijf-armige tinnen kaarskandelaar. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Antieke kolentang+tonteldoos
Startprijs 50 EUR

Antieke messing kolentang + wit metalen tonteldoos (later). Voor aan Friese staartklok. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.

Grote keramieken tuinvaas
Startprijs 50 EUR

Grote keramieken tuinvaas. Eind 20e eeuw. Afmeting: 61 x 64 cm ø. In goede staat.

Moderne design hanglamp
Startprijs 50 EUR

Moderne Adagio Seveso design aluminium hanglamp. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 45 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Moderne design tafellamp
Startprijs 50 EUR

Moderne keramieken design tafellamp met messing. 21e Eeuw. Houteffect. Afmeting: 76 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse olielamp
Startprijs 50 EUR

Antiek vergulde bronzen Oosterse olielamp met olifant en vogels. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese theebus
Startprijs 50 EUR

Grote oude/antieke Chinese messing theebus met graveringen. Mandarijneenden, lotusbloemen, bloesems + vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Antieke mandoline
Startprijs 50 EUR

Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR

Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.

11x Antiquarische schriften, 1900
Startprijs 50 EUR

Elf antiquarische gelithografeerde schriften. Frankrijk, diverse kaften beschreven. Circa 1900. Afmeting: 22,5 x 17,5 cm. In redelijk/goede staat.

Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse messing plated kerkelijke wijwater emmer. Afmeting: 21 x 17 cm ø. In goede staat.

Lot oude kerstkleden
Startprijs 50 EUR

Lot diverse oude kleden met kerstmotieven. In doos. Afmeting: 24 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Zuid-Amerikaanse kinderdraagtas
Startprijs 50 EUR

Zuid-Amerikaanse rieten kinderdraagtas met kralen decor en tanden. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 43 x 15 cm. In goede staat.

3x Oude messing fotolijsten
Startprijs 50 EUR

Drie oude messing fotolijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 25 cm. In goede staat.

Oude bierreclame Beauregard
Startprijs 50 EUR

Oude Beauregard speciale bierreclame hangbord. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 23 cm. In goede staat.

4x Oud bakeliet
Startprijs 50 EUR

Vier maal oud bakeliet. Bestaande uit: Twee maal Alresa doosjes met rokende lopende ratten. Eén Cognac Courvoisier. Eén maal sigarettendoos met Oosterse karavaan. Afmeting: 6 - 11 cm. In goede staat.

3 Delen oud/antiek Japans cloisonne
Startprijs 50 EUR

Drie delen oud/antiek Japans cloisonne. Bestaande uit: Twee vazen en één bloempot. Florale decors. Afmeting: 7 - 19 cm. In goede staat.

Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930
Startprijs 50 EUR

Oude/antieke terracotta karikatuur asbak met twee drinkende figuren. Circa 1930. Afmeting: 10 x 13 x 13 cm. In goede staat.

4x Antieke gelithografeerde dozen
Startprijs 50 EUR

Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....

Oude meerschuim tabakspijp
Startprijs 50 EUR

Grote oude meerschuim tabakspijp met Arabier. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.