Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude/antieke rozenkwarts beer
Resultaat: 40 EUR

Oude/antieke rozenkwarts beer. China. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.

Bronzen kinderhoofd
Resultaat: 370 EUR

Bronzen kinderhoofd. Gesigneerd Nemon. Mogelijk Oscar Nemon. 1906- 1985. Gietstempel Batardy Bruxelles. Mogelijk jongen Engels koningshuis. Afmeting: 32 x 6 x 22 cm. In goede staat.

Antiek figuur, Griekse vrouw met speren
Resultaat: 50 EUR

Antiek compositie metalen figuur. Circa 1900. Griekse vrouw met speren. Afmeting: 23 x 20 x 11 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Damesportret
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Damesportret met broche. Olieverf op linnen. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 74 x 62 cm. In goede staat.

M. Nefkens, Coming sheep met herder
Resultaat: 160 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Coming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Marmeren buste
Startprijs 280 EUR

Grote antieke Franse marmeren buste. Door A. Bertin. Circa 1900. Jong meisje. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Heyendahl?, Tiroler bergmeer
Startprijs 100 EUR

Heyendahl? Duitse School. Tiroler bergmeer. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Madonna met kindje Jezus, 18e eeuw
Resultaat: 340 EUR

18e Eeuwse notenhouten Madonna met kindje Jezus. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

H. Antheunis, Vaas met bloemen
Startprijs 200 EUR

H. Antheunis. 1905 - 1975. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 42 cm. In goede staat.

Doos met Dinky Toys
Resultaat: 145 EUR

Lot oud speelgoed. Onder andere Dinky Toys (drie in doos) + Ichicko Gang Buster in doos, Tonka etc. Afmeting: 10 - 38 cm. In redelijk/goede staat.

A. Asperslagh, Portret Volendamse visser
Resultaat: 130 EUR

Alex Asperslagh. 1901 - 1984. Portret Volendamse visser. Gouache op papier. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Chinees bronzen sculptuur
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese gesigneerde bronzen sculptuur. Drie steenbokken op rots. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette
Resultaat: 50 EUR

Grote bronzen plaquette in notenhouten lijst. Griekse dame met engel. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.

E. Lermer, Kosmische Prägung
Resultaat: 200 EUR

Erich Lermer. Duitse School. Kosmische Prägung. 1924 Straubing. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 68 cm. In goede staat.

Glazen schaal, A. Beckert 1915
Startprijs 70 EUR

Duitse Jugendstil glazen ovale schaal met dansende kinderen decor. Circa 1915. Fachschule Schönau. Adolf Bekcert. Afmeting: 15,5 x 8 x 5 cm. In goede staat.

4x Oude Engelse Dinky Toys
Startprijs 40 EUR

Vier maal oude Engelse Dinky Toys. Bestaande uit: Atlantean bus + Ferrari England Meccano + Connaught Meccano + Coles Hydra-Truck. Bespeeld. Afmeting: 9,5 - 21 cm. In redelijke staat.

Huub Hierck, Stilleven met flessen
Startprijs 250 EUR

Huub Hierck. 1917 - 1978. Stilleven met flessen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Glazen Jugendstil vaas, 1915
Resultaat: 50 EUR

Duitse handbeschilderde glazen Jugendstil vaas. Tiroler huis in bergen decor. Circa 1915. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

Christofle patrijs + glazen koets
Resultaat: 35 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. Christofle + glazen koets. Christofle plated patrijs + glazen koets met 22 karaat vergulding. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.

Antieke kristallen bokaal
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse gegraveerde kristallen bokaal met vier gegraveerde plaatsen: Stonsdorf, Fischbach, Warmbrunn 1844, Kynast. Met octagonale voet. Afmeting: 16 x 10 cm ø. In goede staat.

Monogram J.P.K. de J., Landschap met koeien
Resultaat: 45 EUR

Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.

Mehano N-Spoor, T280, BT2-Bombardier
Startprijs 50 EUR

Mehano N-Spoor, T280, BT2-Bombardier "Poollok" 250 002-3 met originele verpakking en in goede staat.

3x A.C.M.E. Loks 60097, 60075, 60239
Resultaat: 120 EUR

Kavel met 3 Loks van A.C.M.E.: 1x 60097, Lok EU43.005 (TRAXX F140 MS / PKP Cargo), 1x 60075, Lok Re 1424 (TRAXX F140AC / Livrea Greencargo) en 1x 60239, Lok EU43-001 (TRAXX F140 MS / PKP Cargo), allen...

2x Karaffen, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Twee 19e eeuwse karaffen. Eén maal met goud decor, met spiraalstop. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

Edith Reichert, Bomen bij muur
Startprijs 60 EUR

Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Bomen bij muur. Olieverf op paneel. Afmeting: 61 x 81 cm. In goede staat.

Roco H0, 62757, RENFE 319 214-4
Resultaat: 50 EUR

Roco H0 62839, Diesellok RENFE 319 214-4 met originele verpakking en in goede staat.

Lot kristal/glas, divers
Startprijs 30 EUR

Lot divers oud glaswerk/kristal. Diverse schaaltjes + bordjes met bobbelrand. Twee karaffen, glazen etc. Chip mogelijk. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.

Fleischmann 4343 H0, SBB Re 4/4 ,11374 CFF
Resultaat: 40 EUR

Fleischmann 4343 H0, E-Lok SBB Re 4/4 ,11374 CFF met originele verpakking, in goede staat

V. Avirvarei, Rotterdams havengezicht
Resultaat: 220 EUR

Veronica Avirvarei. 1961 - ...... . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Grote Colenbrander Ram vaas, 'Wildzang'
Resultaat: 2.400 EUR

Prachtige grote antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 6. Schilder: B.C. Decor: Wildzang. Afmeting: 29,3 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Fleischmann H0: 4234 en 4238
Resultaat: 70 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4234, DB 218 217-8 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4238, DB 218 230-1 met originele verpakking en in goede staat.

Louis Seize theeservies, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuws Louis Seize porseleinen deel theeservies met handbeschilderde portretten + goud decors. Theepot, chip tuit en hengsel los erbij. Grote schaal, goed. Dekselpot, goed. Vier kop + schotels, één...

2x Piko: 59452 en 59562
Resultaat: 60 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 59452, E-Lok BR 101 109-7(Cewe) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59562, Diesellok BR 118 002 (ITL) met originele verpakking in goede staat

Zilveren tabakspot 1858
Startprijs 390 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, ovaal gecontourneerd model op een ovale voet met gelobde bewerking, geplaatst op een houten basement met aculadevorm. De deksel is voorzien van een knop in de vorm van een...

Oud Chinees spekstenen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Oude Chinese gepolychromeerde spekstenen figuren groep op console. Met vergulding. Afmeting: 21,5 x 24 x 10 cm. In goede staat.

Franse Empire Louis Seize pendule
Startprijs 1.200 EUR

Vroege 19e eeuwse Franse vuurvergulde bronzen Empire, Louis Seize pendule met schaapherder en amazone buste. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm...

Franse Empire pendule
Resultaat: 825 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Empire pendule met Willem Tell en kind met appel bij boom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm. In...

3-Delig pendule stel, 1870
Startprijs 1.000 EUR

Drie-delig 19e eeuws Frans pendule stel. Circa 1870. Rood marmer met vergulde bronzen monturen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 40 - 50 cm. In goede staat.

Oude/antieke Familie Verte bloempot
Resultaat: 1.250 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte bloempot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: 15 x 21 cm ø. In goede staat.

Collier met Lapis Lazuli
Resultaat: 50 EUR

Collier met zilveren stukjes en versierd met lapis lazuli. Collier met kralen Lapis Lazuli, ø 7 en 9 mm, tussendoor versierd met bewerkte zilveren elementen bevestigd aan een stuk vierkant palmiercoll...

19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule
Startprijs 220 EUR

19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule met boulle inleg, koper/schildpad en parelmoer. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Bovenstuk slinger mist. Bovenin missen twee delen messing. Verd...

Antiek Frans pendule stel, 1880
Startprijs 800 EUR

Groot Frans antiek wit Carrara marmeren glaspendule stel. Circa 1880. In Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. In zeer goede staat.

Antieke Sevres-stijl dekseldoos, 1900
Startprijs 80 EUR

Antieke Frans porseleinen Sevres-stijl dekseldoos met handbeschilderde florale en goud decors. Gemerkt met een wolk en een kruis. Circa 1900. Afmeting: 4 x 9 cm. In goede staat.

Oude Rosenthal woerd
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.

Sabel, 18e - 19e eeuws
Startprijs 80 EUR

18e - 19e Eeuws sabel met lederen schede. IJzeren heft. Originele patina. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Luftwaffe parade degen (kopie)
Startprijs 90 EUR

Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.

Oude bureauklok
Startprijs 200 EUR

Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamanten
Startprijs 500 EUR

Witgouden rijring, 750/000, met diamanten. Fantasie rijring met briljant en prinsesgeslepen diamanten, totaal 0.50 crt TW-VSI. Strakke witgouden band met in het midden 3 briljant geslepen diamanten in...

Antieke Familie Rose vaas
Resultaat: 135 EUR

Grote antieke Chinese Familie Rose vaas. Met vazen, symbolen en florale decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule, 1850
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Friese staartklok 1800
Startprijs 125 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.

3 Delen zilver
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilver, 835/000, met een tafelborstel ovaal model met schip, MT.: Schoorl Zilver nv, Amsterdam, Loenen. Een flessenstop met zilveren dop, MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten en een vesta, ...

2x Oude/antieke Familie Verte kopjes
Startprijs 300 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte kopjes met figuren en gele hert decor. Zes tekens bodemmerk. Eén kopje chip + haarlijn. Afmeting: 4,3 x 7,9 cm ø. In redelijk/goede staat.

Ring met paarse steen
Startprijs 35 EUR

Ring met een paarse peervormige gefacetteerde steen. Nikkelvrij metaal. Merk Claudio Ferrici. In origineel etui. ø 57 Nieuw

Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.

Imari lamp, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen vaas, omgemonteerd als lampenvoet. Met messing monturen. Afmeting: 70 x 41 cm. In goede staat.

Franse reiswekker, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

Antieke ingelegde luit, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.

Gouden ring
Startprijs 75 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met witgouden zetkast met een briljant geslepen diamantje, 0,02 ct, met een opengewerkte band met ruitpatroon. Breedte 4,5mm, ca 2 gram. ø 55. In goede staat

Thüringen porselein
Startprijs 100 EUR

Duitse Thüringen porseleinen figuur. 20e Eeuw. Man bij wijnvat. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

2x Delfts blauwe sierborden 1930
Resultaat: 240 EUR

Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.

3x Antieke caché potten, 1900
Startprijs 75 EUR

Drie antieke keramieken caché potten met lekschotels. Florale, goud en vogel decors. Circa 1900. Afmeting: ø 18 - ø 21 cm. In goede staat.

Oude Chinese pijpvaas
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas met rood decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.

Antiek Schierholz inktstel
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits porseleinen Schierholz inktstel. Twee-delig. Circa 1920. Handbeschilderd, floraal + goud decor. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

2x Antiek Gouda plateel
Resultaat: 40 EUR

Twee maal antiek Hollands Gouda plateel. Bestaande uit: Tablet, decor Collier. En een oorvaas, decor Costa. Afmeting: ø 28,5 en 16 cm. In goede staat.

Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 570 EUR

Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

Antiek tafelklokje, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Franse kolompendule, Louis Philippe
Resultaat: 100 EUR

Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Hollands kabinet met inleg, 18e eeuw
Resultaat: 4.600 EUR

Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.

Kersen Biedermeier secretaire, 1830
Resultaat: 500 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Duitse vitrinekast, 1840
Startprijs 1.300 EUR

Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.

Mahonie kuifkast 1860
Resultaat: 300 EUR

Hollandse mahoniehouten biedermeier kuifkast ca 1860. Uitneembaar met lades en schappen. 255x150x50 in goede staat.

Antieke Engelse vitrinekast
Startprijs 250 EUR

Antieke mahoniehouten Engelse twee-delige vitrine opzetkast met intarsia en gebogen front. Afmeting: 178 x 64 x 45 cm. In goede staat.

Biedermeier halspiegel, 1830
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse Biedermeier mahoniehouten halspiegel met driekwart zuilen. Circa 1830. Afmeting: 190 x 80 cm. In goede staat.

Imari siervaas, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR

19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met vergulde messing armaturen. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Grote Duitse Louis Philippe kast, 1870
Resultaat: 325 EUR

Grote uitneembare Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lades. Circa 1870. Afmeting: 230 x 170 x 66 cm. In goede staat.

Grote ovale spiegel
Resultaat: 180 EUR

Grote 19e eeuwse goudkleurige ovale spiegel met kroon. Restauraties. Afmeting: 118 x 118 cm. In redelijk/goede staat.

2 Oude Chinese kommetjes
Resultaat: 230 EUR

Twee oude Chinees porseleinen kommen met bruine lusterglazuur. Afmeting: 6,5 x 12,2 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke Japanse ivoren netsuke met bodemmerk. Deels beschilderd. Twee mannen met rijstwijn. Circa 1900. Afmeting: 3,5 x 4,5 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.

Twentse eiken dekenkist/dressoir
Resultaat: 130 EUR

18e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist, omgebouwd tot dressoir. Afmeting: 80 x 160 x 76 cm. In goede staat.

Zeldzaam Chinees Imari bord, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Imari bord met vogel bij bloesemboom + goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 150 EUR

Zilveren loddereindoosje, 833/000, hartvormig gecontourneerd model met allegorische voorstellingen. MT.: Hendrik Nijman, Kampen. jl.:X:1832

Lot porselein (6x)
Resultaat: 40 EUR

Zes maal porselein. 21e Eeuw. Bestaande uit: Tafelstuk + bovenop figuren + Drie puddingvormen + Franse Fayence dekseldoos, handbeschilderd, Clamecy 157. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR

Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.

Zilveren kledingborstel
Resultaat: 30 EUR

Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...

2x Chinese gemberpotten
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten. Bestaande uit: Blauw decor met tekens + mangaan landschaps decor. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.

Acht Chinese schotels, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden Venetiaans collier
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat

2x Afrikaanse schilden
Startprijs 80 EUR

Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.

Chinees bord, 18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord. Met landschap en pagode decor. Afmeting: 4 x 23,3 cm ø. In goede staat.

Zilveren pijpcomfoor
Startprijs 180 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, voorzien van een geschulpte rand met versiering en ajourbewerking. Het comfoor is geplaatst op 3 houten poten en voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Zaanlandse zilversm...

Familie Verte dekseldoos
Resultaat: 1.100 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen dekseldoos met symbolen en draken decors. Afmeting: 13 x 16,5 x 16 cm. In goede staat.

Zilveren oorknoppen, hart diamant
Startprijs 20 EUR

Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw

Chinees bordspel
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant, Art Deco
Startprijs 750 EUR

Witgouden ring,585/000, Art Deco stijl, bezet met in het midden 2 briljant geslepen diamanten en in de rand voorzien van 24 single cut geslepen diamanten. totaal ca 0,65 ct P-J ø 56, ca 2,55 gram. In ...

Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.