Antieke neogotische eikenhouten Engelse side board met twee deurtjes. 18e - 19e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 85 x 107 x 35 cm. In goede staat.
Duits Art Deco tafeltje met tussenblad van mahonie. Met vruchtenhout ingelegd. Circa 1930. In goede staat. Afm.: 60x ø80cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met gestoken kroon en goede roze velours stoffering. Afmeting: 129 x 75 x 70 cm. In goede staat.