Grote bronzen zakkroonluchter met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 50 cm ø. In goede staat.
Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van rozenkwarts met goud, 585/000. Collier van rozenkwarstkralen, ø 8,5 mm, met daartussen 7 geslepen gouden bolletjes en bevestigd aan een cilindervormige sluiting met granaat. Lengte 43cm. ...
Twee kristallen schalen, één met geschulpte rand en ster op de bodem, ø27x8cm en een schaal met kartelrand en slijpwerk voorzien van een zilveren beugel met parelrand. J.H.Rennefeld, Amsterdam, jl.:L:...
Oude Japanse Kutani porseleinen vaas met figuren/vlinders/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26,5 cm. In goede staat.
Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw