Elegante witgouden armband, 750/000, met diamant. Fijne witgouden armband met aan de bovenzijde een witgouden element bewerkt met een rozet met zijstukken. bezet met diverse briljant geslepen diamant...
Drie oude houtgestoken Afrikaanse beelden Zaïre. Zuba Tribe. Spanningsscheur. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse reiswekker met lithografische voorstelling en messing. Slagwerk op bel. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, witte opalen bolletjes, ø 7 mm. In goede staat
Twee Afrikaanse houten schilden in hoofden-vormen. Beschilderd en met parelmoer inleg. 20e Eeuw. Afmeting: 142 -145 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Groot oud Chinees dam/backgammon spel met parelmoer inlegwerk, ook van binnen. Afmeting: 58 x 63 x 7 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.
Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 30 x 29 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.
Antiek keramieken taartschaal op tinnen voet. Met fruit decor + vlinder. Circa 1920. Afmeting: 13 x 30 cm ø. In goede staat.
Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Japanse gietijzeren trekpot, geribbeld met hengsel. Afmeting: 11 x 16 x 13 cm ø. In goede staat.
Duitse Biedermeier essen of iepenhouten vitrinekast. Circa 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 183 x 107 x 52 cm. In zeer goede staat.
Zeven-delige oude tinnen koffieset. 20e Eeuw. Tiel Daalderop. Afmeting: 7 - 55 cm. In goede staat.
Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met krullen en bekroond met een vogel. 16 cm. ca 28 gram. In goede staat
Hollandse mahoniehouten biedermeier kuifkast ca 1860. Uitneembaar met lades en schappen. 255x150x50 in goede staat.
Zilveren hanger en oorclips, 925/000, met barnsteen. Voorzien van een ovale barnsteen in een grillig bewerkte kast. In goede staat
Oude bronzen pennenlegger met hond + messing briefopener met Pierrot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 22 cm. In goede staat.
Oosterse houten tablet met intarsia. Figuren voorstelling. Gemaakt van diverse houtsoorten en been? 20e Eeuw. Afmeting: 81 x 51 cm. In goede staat.
Stijlvolle messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 57 x 34 x 34 cm. In goede staat.