Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Monogram A.P., Eendenfamilie
Resultaat: 60 EUR

Monogram A.P. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met frambozen
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met frambozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Antiek Engels Copeland eetservies, 1900
Resultaat: 160 EUR

Antiek Engels Copeland eetservies. Circa 1900. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, drie melkkannen, twee suikerpotten, sauskom, twee deksel terrines, vijf schalen, twaalf kop + schotels, botervloot, vi...

6x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Zes maal antiek Chinees porselein. Imari. 18e - 19e Eeuw. Vijf schotels, één beschadigd en één chip, drie goed. Eén kopje haarlijn. Afmeting: 4,5 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 100 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

2x Hollandse werken
Startprijs 60 EUR

Twee Hollandse werken. Eén maal pauw. H. Versteijnen. 1882 - 1940. Eén maal paddestoelen. Onduidelijk. Linoleum etsen op papier. Afmeting: 48 x 27 cm en 31 x 19 cm. In goede staat.

Russische School, Vrouwelijk naakt in stoel
Resultaat: 120 EUR

Russische School. Kyrillisch. Vrouwelijk naakt in stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

2x Antieke tegels
Startprijs 15 EUR

Twee antieke tegels. Eén maal 17e eeuw, met ridder. Eén maal 18e eeuw, figuren in landschap. Beschadigd. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matige staat.

Erotisch beeld, Dame met jarretels
Resultaat: 140 EUR

Bronzen erotische dame met jarretels. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. 21e Eeuw. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Zilveren creolen met diamant
Resultaat: 25 EUR

Fijne ovale zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 18x13mm. Nieuw

Oude pendule met moor
Startprijs 1.700 EUR

Oude messing pendule met moor. 20e Eeuw. Emaille wijzerplaat. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 36 cm. In redelijke staat.

Martin Dittberner, Divers
Startprijs 50 EUR

Vier maal Martin Dittberner. 1912 - 2003. Duitse School. Twee maal ets, boekje + litho. Diverse voorstellingen. Werken op papier. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

Antieke Fürthwängler vrijslinger, 1890
Resultaat: 140 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit Lorenz Fürthwängler vrijslinger met pronkslinger en dak met tollen. Circa 1890. Afmeting: 113 cm. In goede staat.

Zilveren opdienlepel 1867
Resultaat: 100 EUR

Grote zilveren opdienlepel, 833/000, met rechthoekig gecontourneerde bak met pointilleerwerk en een getrembleerde rand. Voorzien van een steel met gepointilleerd patroon en een gegraveerd cartouche, M...

Oude horizontale tafelklok
Resultaat: 260 EUR

Oude messing horizontale tafelklok. Naar 17e eeuws voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch slagwerk op bel. Afmeting: 11 x 15 x 14,5 cm. In goede staat.

Engelse staande klok, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. John Bullock Waltham. Achtdaags-uurwerk met dag en seconden aanduiding. Plated en vergulde bewerkte wijzerplaat. Afmeting: 201 cm. In goede staat.

Engels uurwerk, 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuws Engels achtdaags-uurwerk met datum, seconden en maanstand. Twee gewichten + slinger. Niet getest. Afmeting: 48 x 34 x 13 cm. In goede staat.

Monogram B, Kerkinterieur
Resultaat: 80 EUR

Monogram B. 19e Eeuw. Kerkinterieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

Oude bureauklok
Startprijs 200 EUR

Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.

Witgouden ring met diamant en saffier
Startprijs 750 EUR

Sierlijke witgouden ring, 750/000, strak model met 3 opengewerkte banden, in de 2 buitenste banden bezet met diamanten, totaal ca 0,40 ct en in het midden op de ring is een ovaal gefacetteerde blauw s...

Zilveren roomkom met lepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren roomkom, 833/000, gestanst model versierd met krullen, vazen, plametten, floraal decor en parelranden. Geplaatst op ronde voet, zit wat los. Voorzien van belastingteken inlandse werken, 1906-...

Wilkens' zilveren sauskom
Startprijs 250 EUR

Zilveren sauskom, 830/000, met vaste onderschotel. Voorzien van gecontourneerde randen met een hamerslagdecor. MT.:Wilkens, Bremen. ca 374 gram. 24x16x11cm. In goede staat

Gouden ring met parel
Startprijs 70 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met parel en diamant. Fijne gouden ring met 2 cultive parels, ø 5 mm, en 2 achtkant geslepen diamanten. ø 53 ca 2,3 gram. In goede staat

Jugendstil klokkenstel, 1915
Startprijs 550 EUR

Groot antiek Jugendstil klokkenstel met vrouwen figuren. Circa 1915. Brons gepatineerd compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 - 63 cm. In goede staat.