H.E. Rademaker. 1862. 1820 - 1885. Hollands panoramisch landschap met figuur. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 59 cm. In redelijke staat.
Antiek Duits porseleinen klokje met Weens decor. Napoleon. Circa 1930. Thüringen. Bijenkorf gemerkt. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Zilveren kledingborstel, 833/000, ovaal model met voorstelling van Hollands landschap met schepen en molen. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven, jl.: X:1907. Langs de randen beschadigd. 14x8cm. In red...
Tien diverse glazen- of kristallen flacons in diverse vormen. Afkomstig uit diverse periodes. Allemaal 20e eeuw. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.
Gesigneerd J. Melcher. 1878. Zuid-Duits interieur met figuren. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 74 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten tantalus, karaffenset met slot. Sleutel mist. Met drie kristallen karaffen. Circa 1900. Afmeting: 34 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Antieke zes-delige ruitkristallen menage, Circa 1900. Afmeting: 24 x 18 cm ø. In goede staat.
Oude messing bureauklok, met voorstelling aap scheert man. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 18 x 17 cm. In goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat
Grote bronzen zakkroonluchter met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 50 cm ø. In goede staat.
Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen vergulde pendule. Circa 1850. Vrouw met boek en schaap. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, voorzien van een geschulpte rand met versiering en ajourbewerking. Het comfoor is geplaatst op 3 houten poten en voorzien van ebbenhouten greep. MT.: Zaanlandse zilversm...
Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 49 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil parapluhouder met zonnebloem decor. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Antiquarisch Duits boek. Marine Wörterbuch von Kiel zum Flaggenknopf. Door Eckardt und Messtorff, Hamburg 1908. Band iets beschadigd. Afmeting: 6,5 x 29 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
E. Schalbroek. 1853 - 1935. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.
Antieke luit gemaakt van diverse houtsoorten, been en parelmoer. Circa 1920. Afmeting: 75 cm. In zeer goede staat.
Zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. Nieuw
Drie oude/antieke Chinese handgeschilderde voor-ouder portretten. Olieverf op linnen Afmeting: 48 x 30 cm. In goede staat.
Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...
Chinese waaier. Eerste helft 20e eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: 23 - 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en harpslinger. Afmeting: 48 x 15 x 28 cm. In zeer goede staat.