Kleine 18e eeuwse eikenhouten boekenpers met snijwerk en lade. Afmeting: 70 x 47 x 35 cm. In goede staat.
Stel prachtige zilveren kandelaren, 800/000, op een rond gecontourneerde voet met bloemen en een poot met canelure bewerking. ø17x30 cm. Wenen, 1852 MT.: Onduidelijk. Enkele barsten in het zilver, ver...
Oude Duitse herenhoed in originele hoedendoos + wit leren handschoenen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 38 x 30 cm. In goede staat.
Zeer groot handgeknoopt Perzisch tapijt. Binnenkant met veel blauw en de buitenste ringen lichter van kleur. Afmeting: 381 x 281 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors, marmeren blad en etage. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 50 cm ø. In goede staat.
R. Craeyvanger. 1866. 1812 - 1880. Interieur met figuren, kinderen met vishengel. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met snijwerk, origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 240 x 195 x 57 cm. In goede staat.
18e Eeuws Louis Seize porseleinen deel theeservies met handbeschilderde portretten + goud decors. Theepot, chip tuit en hengsel los erbij. Grote schaal, goed. Dekselpot, goed. Vier kop + schotels, één...
Witgouden ring, 585/000, met 4 diamanten. Rivierering met 4 briljant geslepen diamanten, wart hoger opstaand van de ring, 4x0.15 crt VS-F-G. ø51 gram. ca 2,8 gram. Voorzien van taxatierapport.
Jan Mankes. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Jacoba Ritsema. 1876 - 1961. Larense School. Achterhof met boerin. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 55 cm. In goede staat.
70er Jaren-stijl staande lamp met chrome en vier glazen bollen. Afmeting: 90 x 60 cm ø. In goede staat.
Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose waterbakje met vogel, bloesem decor + tekst. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Zilveren broodmand, 833/000, opengewerkt schuitmodel met spijlendecor, geplaatst op een ovale voet met geribde rand. De mand is voorzien van 2 leeuwenkoppen met draagringen. ca 365 gram. 29x18x9cm. Eé...
Bronzen kinderhoofd. Gesigneerd Nemon. Mogelijk Oscar Nemon. 1906- 1985. Gietstempel Batardy Bruxelles. Mogelijk jongen Engels koningshuis. Afmeting: 32 x 6 x 22 cm. In goede staat.
A. Luycx. Antoon. 1922. Belgische School. Paar oude veterschoenen. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 28 cm. In goede staat.
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.