Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 40 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.

Lot horloges en uurwerken
Startprijs 45 EUR

Lot met diverse horloges en uurwerken, o.a. een horloge met zilveren kast, digitaal, zakhorlogewerk en quarts.

Zilveren collier met hanger met zirconia
Startprijs 45 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirvconia's. Ankercollier met een dubbele harthanger, bezet met wit en blauwtopaas. 25x25mm, lengte 45 cm. Nieuw

Lot edelstenen collier
Startprijs 45 EUR

Lot met edelstenen colliers met o.a. bloedkoralen, parels hematiet en agaat.

Zilveren hanger met diamant en saffier
Startprijs 45 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, ruitvormig bezet met diamanten, totaal ca 0,15 ct en saffier. 21x20mm. Lengte collier 45 cm Nieuw

2xVazen met zilveren rand
Startprijs 45 EUR

Twee kristallen vazen met verticaal slijpsel voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. ø9x16cm. In zeer goede staat

Stel zilveren vleesvorkjes 1920
Startprijs 45 EUR

Stel Art Deco 835/000 zilveren vleesvorkjes met fraaie ajour gezaagde steel, voorzien van graveerwerk. Mr. J.H. van de Meulen - Joure. Anno 1950. Circa 28 gr. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Zilv. Cakevork, lepeltje, suikerschep
Startprijs 45 EUR

835/000 Zilveren cakevork, Mr. A. Pluut jr. Schoonhoven. Anno 1929. Afmeting: 18,5 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met eikeltje, Mr. J.H. v.d. Meul...

Koker uit zilver
Startprijs 45 EUR

Brillenkoker gemaakt uit zilverdraad, ovaal model met zilveren randen versierd met bandelwerk en aan de boven- en onderzijde voorzien van een ovaal zilveren cartouche met gravure. Voorzien van kartonn...

Zilveren armband, gevlochten
Startprijs 45 EUR

Zilveren armband, 925/000, gevlochten model met bollen langs de rand. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 13 mm, lengte 19 cm. ca 30,3 gram. In goede staat.

2x Oude benen figuren
Startprijs 45 EUR

Twee oude gesneden benen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Man met bladeren broek + Oosterse man. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Parker pennenset zwart met goud
Startprijs 45 EUR

Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw

Parker Pennenset, zilver
Startprijs 45 EUR

Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.

Tibetaanse kinderwieg
Startprijs 45 EUR

Oude/antieke Tibetaans beschilderde houten kinderwieg met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 91 x 41 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl vergulde jardiniere
Startprijs 45 EUR

Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.

Oud Heilig kruis
Startprijs 45 EUR

Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Oude Yixing theepot
Startprijs 45 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en vlinder. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15,5 x 10 cm. In goede staat.

3x Oud keramiek/porselein
Startprijs 45 EUR

Drie maal oud keramiek/porselein met zilver. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén maal porseleinen vaas, blauw-wit, floraal, Alten Kunststadt Bavaria, met zilveren rand. Eén maal porseleinen vaas, florale dec...

Medaille Elizabeth
Startprijs 50 EUR

Zilveren medaille Elizabeth II Dei Gratia Regina F.D. Malaya. Voor 21071046 PTE.C.Barker A.C.C. ø 36 mm. lengte 6 cm. ca 42 gram. in goede staat

Odeurflacon Boheems met zilver
Startprijs 50 EUR

Gecontourneerde odeurflacon uit Boheems kristal met floraal patroon voorzien van een zilveren hals en dop, 833/000, met knerren rand en bewerkte dop. Wat gedeukt en enkele chips, verder in goede staat...

Zilveren hanger met ovale lapis lazuli
Startprijs 50 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, met ovale lapis lazuli voorzien van een rand met getorste bewerking. Grootte 58x26mm, inclusief oog. ca 14,2 gram. In goede staat

Lot zilver 4x
Startprijs 50 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000, met een sauslepel, met een deels getorste steel, een marmeladelepel met bloemdecor, een suikerschep met kroon en een grote vork met voorstelling en molen. 12-20c...

Tas met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Geborduurde tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met biedermeier graveerwerk. 9,5 cm. jl.:S:1902 In goede staat

Zilveren oorbakje
Startprijs 50 EUR

Zilveren suikerbak, 800/000, op ronde voet met omgeslagen rand, met bandelwerk, voorzien van oren met drakenkoppen. ca 198 gram. 14x11x13,5cm. Klein deukje in de rand, verder in goede staat