Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.
Lot met diverse horloges en uurwerken, o.a. een horloge met zilveren kast, digitaal, zakhorlogewerk en quarts.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirvconia's. Ankercollier met een dubbele harthanger, bezet met wit en blauwtopaas. 25x25mm, lengte 45 cm. Nieuw
Lot met edelstenen colliers met o.a. bloedkoralen, parels hematiet en agaat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, ruitvormig bezet met diamanten, totaal ca 0,15 ct en saffier. 21x20mm. Lengte collier 45 cm Nieuw
Twee kristallen vazen met verticaal slijpsel voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. ø9x16cm. In zeer goede staat
Stel Art Deco 835/000 zilveren vleesvorkjes met fraaie ajour gezaagde steel, voorzien van graveerwerk. Mr. J.H. van de Meulen - Joure. Anno 1950. Circa 28 gr. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren cakevork, Mr. A. Pluut jr. Schoonhoven. Anno 1929. Afmeting: 18,5 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met eikeltje, Mr. J.H. v.d. Meul...
Brillenkoker gemaakt uit zilverdraad, ovaal model met zilveren randen versierd met bandelwerk en aan de boven- en onderzijde voorzien van een ovaal zilveren cartouche met gravure. Voorzien van kartonn...
Zilveren armband, 925/000, gevlochten model met bollen langs de rand. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 13 mm, lengte 19 cm. ca 30,3 gram. In goede staat.
Twee oude gesneden benen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Man met bladeren broek + Oosterse man. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw
Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.
Oude/antieke Tibetaans beschilderde houten kinderwieg met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 91 x 41 cm. In goede staat.
Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.
Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en vlinder. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15,5 x 10 cm. In goede staat.
Drie maal oud keramiek/porselein met zilver. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén maal porseleinen vaas, blauw-wit, floraal, Alten Kunststadt Bavaria, met zilveren rand. Eén maal porseleinen vaas, florale dec...
Zilveren medaille Elizabeth II Dei Gratia Regina F.D. Malaya. Voor 21071046 PTE.C.Barker A.C.C. ø 36 mm. lengte 6 cm. ca 42 gram. in goede staat
Gecontourneerde odeurflacon uit Boheems kristal met floraal patroon voorzien van een zilveren hals en dop, 833/000, met knerren rand en bewerkte dop. Wat gedeukt en enkele chips, verder in goede staat...
Grote zilveren hanger, 925/000, met ovale lapis lazuli voorzien van een rand met getorste bewerking. Grootte 58x26mm, inclusief oog. ca 14,2 gram. In goede staat
Lot met zilveren bestekdelen, 835/000, met een sauslepel, met een deels getorste steel, een marmeladelepel met bloemdecor, een suikerschep met kroon en een grote vork met voorstelling en molen. 12-20c...
Geborduurde tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met biedermeier graveerwerk. 9,5 cm. jl.:S:1902 In goede staat
Zilveren suikerbak, 800/000, op ronde voet met omgeslagen rand, met bandelwerk, voorzien van oren met drakenkoppen. ca 198 gram. 14x11x13,5cm. Klein deukje in de rand, verder in goede staat