Vier maal antiek gereedschap. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Bijl, hakmes, ratten kanon, spanval. Afmeting: 17 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke weegschalen met drie gewichten sets. Eén maal laboranten weegschaal, Marius Utrecht, notenhout met zwart marmeren basement, circa 1900, chips. Eén maal levensmiddelen weegschaal, gietijze...
Grote keramieken tuinvaas. Eind 20e eeuw. Afmeting: 61 x 64 cm ø. In goede staat.
Oude Italiaanse vergulde houtgestoken lamp met engel. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese kerfsnede eikenhouten mangelplank. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke handbeschilderde lokeenden. Eén met origineel hanglood. Circa 1900 en later. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten gestoken Friese schooltas + houten schuifdoos. Anno 1865. Afmeting: 30 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Ontwerp M.C. Escher. Composiet op metalen standaard. Salamanders. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm ø. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vijf-lichts messing historisme kaarskandelaren met leeuwen. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antiek pierrot kostuum. Circa 1900. Deels vergaan, alleen als decoratie te gebruiken. Afmeting: 120 cm. In matige toestand.
Pennenset met 3 pennen; een goldplated parker balpen met lijnbewerking, een goldplated potlood met banenbewerking en een zilveren pen met verschillende kleuren inkt. Voorzien van guiloche bewerking.
Twee maal antiquarische Duitse Zeppelin. Bestaande uit: Boekje 'Die Zeppeling fahrt nach Amerika uns zurück' + Grote postkaart 'Luftschiff in voller fahrt'. Verlag E. Baumann. Afmeting: 16,5 - 29 cm. ...
Doosje met tien antieke Duitse beschilderde tin figuren. Nr. 1319 Preussen Kürassiere im Angriff 1870-1871. Circa 1930. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 2 cm. In goede staat.
Negen maal antiek tin. 18e - 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duitse snavelkannen, bierpul 1791, schenkkannen. Afmeting: 15 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers tin. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Snavelkan, tinnen bord, bekers etc. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse lepelrekken met tinnen paplepels. Gemerkt. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Lot antieke tinnen borden. 18e - 19e Eeuw. Merktekens. Afmeting: ø 25 - 42 cm. In goede staat.
Twee maal 18e eeuws tin. Bestaande uit: Eikeltjes klepkan + Theebus. Afmeting: 10 - 27 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse Hollandse handbeschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Veertien maal 18e - 19e eeuws tin. Leuk lot!! Onder andere: Miniatuur kraantjeskan, brandewijnkom, eikeltjeskan, strooiers, houders. Afmeting: 6 - 28 cm. In goede staat.
Drie maal 18e eeuwse tinnen kannen. Onder andere: eikeltjeskan en twee maten. Afmeting: 16 - 25 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek tin. Bestaande uit: Grote klepkan 1776, knop los erbij. Melkkan (maat). Afmeting: 16 - 30 cm. In redelijke staat.
Drie maal antiek tin. Bestaande uit: Olielamp, 17e - 18e eeuw + Nap, 18e - 19e eeuw + Klepkan, 18e - 19e eeuw. Bodemmerken. Afmeting: 10 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse tinnen tabak dekseldoos. Met bodemmerken. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 15 x 10 cm. In goede staat.