Moderne Zwitserse Zumsteg eethoek van kersenhout met aluminium. Design Onda, 80er-jaren. Afmeting: 74 x 100 cm ø en 84 x 49 x 47 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Willem III schrijfsecretaire met rol-cylinder en uitschuifbaar blad. Lades achter deuren bij opstand. Vogeloog ahorn fineer in lades binnenleven. Circa 1870. Afmeting: 208 x 100 ...
Grote antieke mahoniehouten trumea met spiegel en wit marmeren blad. Met gebogen front. Afmeting: 98 x 100 x 43 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize penantkast met intarsia. Circa 1800. Origineel beslag, medaillons, schellak. Slot vervangen. Afmeting: 84 x 85 x 40 cm. Verder in goede staat.
Zeldzame kleine 18e eeuwse Duitse notenhouten belijnde dames Barok secretaire. Noten, wortelnoten bandintarsia. Circa 1760. Origineel beslag + sloten. Gebogen front. Recentelijk professioneel gerestau...
Prachtig Hollands wortelnoten orgelgebogen Barok, Louis Quinze kabinet. Circa 1760. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 175 x 65 cm. In goede staat.
Originele 18e eeuwse wortelnoten Barok reissecretaire met orgelgebogen front, laden en klep met originele sloten. Binnenleven noten met gebogen lades en vakverdeling. Afmeting: 27 x 45 x 28 cm. In goe...
Antiek Duits eikenhouten tinbuffet 'Tellerregalschrank' met tin. Twee-delig. Circa 1800. Barok met tin. Met origineel beslag, sloten vervangen. Afmeting: 197 x 177 x 56 cm. In goede staat.
Antiek niervormig notenhouten schrijfbureau met lederen schrijfblad. Kwaliteitsmeubel. Circa 1900. Afmeting: 77 x 110 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl glasvitrine met opklapbare schappen en koningsblauwe velours. Circa 1880. Afmeting: 195 x 48 x 85 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl twee-zits bank met prachtige parelmoer-kleurige stoffering. Circa 1880. Afmeting: 110 x 72 x 157 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met onderling verbonden kruispoot met snijwerk. Afmeting: 66 x 71 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten speeltafel met snijwerk + blauwe stoffering. Circa 1880. Afmeting: 72 x 89 x 45 cm + 72 x. 89 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten Rococo-stijl bijzettafel met gecontourneerd blad. Circa 1880. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse essenhouten fineer Biedermeier-stijl damesschrijfbureau met bandintarsia en geeboniseerde houten lijsten. Afmeting: 79 x 44 x 89 cm. In goede staat.
Antieke vergulde Art Nouveau spiegel. Circa 1900. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees houtgestoken rood-gelakte miniset met houtgestoken tableau's onder glazen bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 45 - 64 cm. In goede staat.
Drie-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 87 x 70 cm. In goede staat.
Twee-zits groen lederen Springvale Leather Chesterfield bankstel. Afmeting: 150 x 87 x 70 cm. In goede staat.
Duitse antieke notenhouten Gründerzeit buffet met volle Korintische zuilen en ranken. Circa 1880. Afmeting: 151 x 70 x 225 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten Davenport met schrijfklep en aan de zijkanten lades. Met origineel beslag. Afmeting: 94 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Prachtige gerestaureerde Duitse eikenhouten kast met Bastion panelen. Circa 1800. Uitneembaar, voorzien van schappen (eiken) en lades. Afmeting: 202 x 64 x 188 cm. In zeer goede staat.
Prachtige 18e eeuwse Hollandse eikenhouten Barok hoekkast met kastkommen houders. Twee-delig, vier-deurs. Mooie patina. Afmeting: 247 x 120 x 70 cm. In goede staat.
Gaaf groot 18e eeuws Hollands eikenhouten dubbelgebogen Barok secretaire met origineel beslag en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1780. Afmeting: 119 x 130 x 55 cm. In zeer goede staat.