Glasvitine van chroom. 50-er / 60-er Jaren. Design display tafel. Afsluitbaar. Lichte oxidatie. Afmeting: 94 x 120 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Hollandse dekenkist met origineel slot en zadeldeksel. Circa 1700. Afmeting: 90 x 69 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten bijzettafel met messing sierstukken en bruin marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 81 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten rolbureau met vier lades, taps toelopende poten en leuk binnenleven. Circa 1900. Afmeting: 123 x 170 x 110 cm. In goede staat.
Antieke Indonesische houtgestoken naaitafel met ranken, paradijsvogels en draken. Circa 1920. Afmeting: 65 x 40 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur. Circa 1860. Zwart gepolitoerd. Sierdelen los er bij. Afmeting: 210 x 110 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke notenhouten Willem III eethoek met zes stoelen. Circa 1860. Tafel met gecontourneerd blad. Stoelen met goede groene velours stoffering. Afmeting: 98 x 45 x 45 cm en 77 x 106 x 145 cm. In goede...
Antieke Hollandse Willem III vlinderbank. Mogelijk Horix. Circa 1860. Afmeting: 95 x 160 x 75 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame kleine vergulde vroeg 19e eeuwse Rococo spiegel met drie etages voor porselein. Afmeting: 55 x 38 x 12 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel (wijntafel). Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 65 x 51 cm. In zéér goede staat.
Oude opengewerkte gietijzeren tuintafel met ranken decor. Afmeting: 63 x 64 cm ø. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Duitse gestoken Fratzen kinderstoel. Renaissance-stijl. Afmeting: 62 x 32 x 31 cm. In goede staat.
Franse-stijl rozenhouten bijzettafel met florale intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 44 x 32 cm. In goede staat.
Twee eikenhouten voetenbanken met bruin leder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 42 x 56 x 38 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl hangvitrine. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 58 x 18 cm. In goede staat.
Antieke Engelse 19e eeuwse mahoniehouten voltaire met groen lederen bekleding. Patina! Afmeting: 105 x 71 x 75 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Circa 1920. Afmeting: 76 x 53 x 57 cm. In goede staat.
Oude piano ca. 1930 van Fritz Kuhla Berlin, model P 1872. In goede originele staat met metalen klankkast is geen bovendemper 121x145x62cm.
Zeldzame Italiaanse notenhouten gestoken gondel/bureaustoel, Neo-Renaissance, draaibaar, met leeuwenkoppen en frats + ranken. Circa 1870. Afmeting: 118 x 100 x 59 cm. In goede staat.
Antieke Franse notenhouten spiegel met brons. Circa 1900. Afmeting: 65 x 117 x 5 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Neo Renaissance buffetkast met volle zuilen en noga blok paneel. Circa 1880. Afmeting: 62 x 137 x 233 cm. In goede staat.
Eiken fineer Empire-stijl vier-laden commode met messing beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 41 x 80 cm. In goede staat.
Duitse eiken commode met snijwerk en twee lades. Met Queen Ann poten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 75 x 69 x 41 cm. In goede staat.