18e Eeuwse grote Louis Seize halspiegel met originele vergulding. Afmeting: 169 x 56 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Louis Seize spiegels. Circa 1800. Eén maal klein langwerpig, met originele vergulding. Eén maal groot met Duitse handgeschilderde adelijke wapen decors, met originele vergulding....
Hollandse antieke eikenhouten gestoken wandkapstok. Circa 1890. Afmeting: 52 x 117 x 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse eikenhouten wandkapstokken in Renaissance-stijl. Circa 1900. Afmeting: 100 -120 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe, Willem III bijzettafel op vier-spant poot met florale intarsia in het blad. Afmeting: 77 x 80 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten bidet commode, opklapbaar, met keramieken gemak. Circa 1900. Afmeting: 80 x 68 x 42 cm. In goede staat.
Oude messing theetafel met twee etages van glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 66 x 54 x 37 cm. In goede staat.
Mahonie piedestal met getorste poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 102 x 30 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse notenhouten Barok commode met vier laden en bronzen beslag. Krimpnaden + fineerschades blad. Afmeting: 80 x 50 x 90 cm. In redelijke staat.
Mahoniehouten wandtafel met hangoren, lades en lyra-vormige poten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 x 101 x 43 cm. In goede staat.
Antiek origineel beschilderde Korintische houtgestoken zuil. Circa 1900. Afmeting: 81 x 32 x 32 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten lijst met spiegel. Afmeting: 56 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Engelse iepenhouten Windsor armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: 115 x 55 x 62 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance klaptafel (wandtafel of eettafel). Circa 1880. Afmeting: 75 x 45 x 80 cm en 75 x 89 x 81 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theetafel met rondom te openen geslepen glazen deuren. Circa 1920. Afmeting: 79 x 57 x 77 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten rolluik archiefkastje. Circa 1920. Afmeting: 115 x 37 x 44 cm. In goede staat.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Oosterse kampferkist met rondom prachtig snijwerk figuren in landschap. Afmeting: 66 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken twee-deurs kast met zeven lades achter de deuren en klauwpoten. Rondom houtgestoken met landschappen en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 131 x 66 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws Biedermeier mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellack handgepolitoerd. Afmeting: 97 x 101 x 46 cm. In zéér goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten stoelen. Circa 1880. Afmeting: 87 x 52 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.