Zeer grote Italiaanse glazen Murano kroonluchter. Kleine beschadigingen. Afmeting: circa 110 x 65 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen tafellamp met mannetjes leeuw en slang, marmeren basement. Circa 1910. In goede staat. In goede staat.
Antieke gesigneerde Franse messing microscoop in originele notenhouten opbergkist met accessoires. Dr.Arthur Chevalier, 158 Palais Royal Paris. Afmeting: 14 x 19,5 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans ivoren figuren groep op houtgestoken basement met acht delen ivoor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 13 x 16 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Zeldzame 19e eeuwse Chinese of Japanse mammoet ivoren penselen houder op losse lakwerk voet met rondom figuren decors. Gesigneerd. Afmeting: 18 x 12 cm ø. In goede staat. met certificaat ter behoeve v...
Antiek Chinees ivoren beeldje. Mandenverkoper. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: 7 x 12,5 x 6,5 cm. In goede staat. met certificaat ter behoeve van cites.
Grote oude Afrikaanse houtgestoken Joruba trommel met figuren decor. Trommelvel gescheurd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 55 cm ø. In goede staat.
Twaalf Faberge eieren met religieuze voorstelling. House of Faberge genummerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 11 -12 cm. In goede staat.
Grote oude messing weegschaal + gewichtenhouder met slangenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 60 x 20 cm. In goede staat.
Antieke staande gietijzeren kapstok met lekbakken. Circa 1900. Afmeting: 195 cm. In goede staat.
Twee antieke lampenvoeten met handbeschilderd porselein en compositie metaal. Circa 1890. Geëlektrificeerd. Eén vaas craquele glazuur. Afmeting: 42 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse bronzen vazen met paradijsvogels en bloesemtakken. Afmeting: 25 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen bewerkte bloempotten met vogels en florale decors. Bodemmerk. Afmeting: 15 x 19 cm ø en 18 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee grote marmeren cassolettes met brons, guirlandes en kraanvogels. Circa 1890. Afmeting: 49 x 17 cm ø. In goede staat.
Twee grote bronzen boekensteunen met putti in Renaissance-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: circa 24 x 13 x 14 cm. In goede staat.
Prachtige Louis Seize mahoniehouten theestoof met koperen binnenbak. Minimale beschadiging. Circa 1800. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.
Antieke porseleinen WC-pot met florale decors. Frankrijk. Afmeting: 47 x 30 x 46 cm. In goede staat.
Sigarenkoker afgezet met zilveren rand en opgelegd met zilveren elementen, versierd met getrembleerde versiering. MT.: W.Pleyt, Schoonhoven, 1851-1878. 9x14x2cm. Voorzien van restauratie.
Zeer grote 19e eeuwse Japanse cloisonne wierookpot + deksel met vissen en florale decors. Heeft beschadiging. Afmeting: 38 x 38 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse notenhouten Schwarzwalder snijstuk met koekoeken en vos. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten theestoof met intarsia en messing binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 51 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Groot oud scheepskompas van messing met embleem 'Lifeboat compass Nr. 879 Great Britain 1924'. Afmeting: 38 x 37 x 24 cm ø. In goede staat.
Hollandse miniatuur porseleinkast met elf delen oud/antiek Chinees miniatuur porselein. Twee helft 20e eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 61 x 40 x 16 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam antiek Droste Cacao voorraadblik (20 kilo). Circa 1910. Haarlem/Holland. Afmeting: 46 x 32 x 31 cm. In redelijk/goede staat.