Groot oud Perzisch kleed met florale decors. Kleuren: Rood, oker, bruin, groen etc. Afmeting: 172 x 257 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed met florale decors. Hoge kwaliteit. 20e Eeuw. Afmeting: 221 x 305 cm. In goede staat.
Zéér groot oud Perzisch kleed met florale decors, in de kleuren turkoois, rood etc. Heeft reiniging nodig. Afmeting: 203 x 317 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Eén groot, 210 x 106 cm met floraal abstract. Iets versleten. Eén klein, 70 x 96 cm in de kleuren roodbruin, floraal. Goed. In redelijk/goede staat.
Fijngeknoopt oud Perzisch kleed met florale decors, in aarde-tinten en blauw. Afmeting: 201 x 123 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch Kelim kleed in de kleuren: Oranje, blauw, zwart, bruin, creme etc. Afmeting: 170 x 230 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Perzisch kleed in de kleuren: Rood, zwart, blauw etc. Afmeting: 257 x 214 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed in de kleuren: Rood, blauw, zwart, oranje. Afmeting: 127 x 212 cm. In goede staat.
Drie oude Perzische kleden in aarde-tinten. Afmeting: 100 - 150 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Iran. Fijngeknoopt in de kleuren: Rood, groen, blauw, oranje etc. Afmeting: 170 x 125 cm + 175 x 116 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden met florale decors in de kleuren: Rood, zwart, oker etc. Afmeting: 123 x 80 cm + 140 x 89 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden in de kleuren: Blauw, rood, oranje, bruin etc. Afmeting: 117 x 82 cm + 218 x 119 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude kleinere Perzische kleden. Afmeting: circa 50 -130 cm. Eén keer gemerkt Dhoroks, twee keer gemerkt Dulutsch. In redelijk/goede staat.