Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Robijnen
Startprijs 50 EUR

Twee ovaal gefacetteerde robijnen, 4,81 ct, ca 10,5x9x5mm, en 7,49 ct, ca 11,5x9,5x7mm.

2 Amethisten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote amethisten, ovaal gefaceteerde amethist, 20x15x10mm, ca 20,6 crt en een peervormig gefacetteerde amethist, 21x15xx12mm, ca 18,8 crt.

3Jade hangers (+ certf.)
Startprijs 50 EUR

Drie jade hangers, ovale gesneden modellen, in met bruin. 5x3,5cm, 4x2,8cm en 3,2x2,7cm. 2 voorzien van certificaat. Totaal ca 76 gram.

2 Jade snijwerken (paard + aap)
Startprijs 80 EUR

Twee jade snijwerken, een aap, 5,5x5cm, en een paard, 7x4,5cm. In goede staat

11 Diverse zilveren sieraden
Resultaat: 40 EUR

Lot met diverse zilveren sieraden, 6 paar oorknoppen met edelstenen kraaltjes, 3 broches, een hanger en stukje steel van bestek.

Witgouden hanger met diamant
Startprijs 100 EUR

Grote witgouden hanger, 585/000, met diamant. Ovale open hanger, in het midden bezet met een achtkant geslepen diamant in royale zetkast. ca 4,3 gram. 20x33mm. In goede staat

Witgouden slagring met diamant
Startprijs 90 EUR

Witgouden slagring, 585/000, een slag bezet met een rozet met 7 diamanten, totaal ca 0,07 crt. ø 51 ca 2,2 gram. In goede staat

3 Delen zilver (asbak + 2 doosjes)
Startprijs 60 EUR

Drie delen zilver: een zilveren Djokja asbak, 835/000, ø 11cm, een zilveren flacon, 800/000, cilindervormig met guilloche bewerking, ø 1,6x5cm. en een glazen flacon met zilveren hals en dop, 800/000, ...

Zilveren tasbeugel
Startprijs 100 EUR

Zilveren tasbeugel, 833/000, gecontourneerd model met floraal decor en eikels als knopjes. MT.: Firma Eldik, Zutphen bevestigd aan een jasseronketting. 16 cm. ca 84 gram. Voorzien van een zeer nette r...

Zilveren tafelschuier+veegblik
Resultaat: 100 EUR

Zilveren tafelschuier met veegblik, 835/000, tafelschuier voorzien van florale afbeeldingen en veegblik met duimgreep, florale rand en gedreven afbeelding van boot met feestvierende mensen. MT.":B.W.E...

Zilveren 3-lichts kandelaar
Startprijs 150 EUR

Zilveren 3-lichts kandelaar, 835/000, in rococo stijl, op ronde voet. 26x12x23cm. In goede staat

Zilveren peper en zout strooier
Resultaat: 140 EUR

Zilveren peper- en zoutstrooier, 800/000, geplaatst op een ronde voet met parelrand en versierd met guirlandes. ø4x11cm. Totaal ca 103 gram. In goede staat.

Zilveren roomlepel, theelepel, theezeef
Startprijs 120 EUR

Drie delen zilver, 835/000, met een roomlepel met krulsteel voorzien van schild en konijn, gerestaureerd, een theezeef met ronde bak en houten steel en een theeschep met graveerwerk. 9-15cm. In redeli...

Zilveren bonbonmandje
Startprijs 70 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, schuitvormig met gezaagd spijlen- en krulpatroon. Voorzien van parelrand. 13,5x8x5cm. ca 71 gram. MT.: J.Ph. De Vries, Hoorn, jl.: O:1924. In goede staat

Fruitschaal op zilveren voet
Startprijs 150 EUR

Ovale kristallen fruitschaal op zilveren voet, 835/000. Fruitschaal met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde voet met parelrand en graveerwerk. 25x16x15cm. Minimale chips verder in goede staat.

Zilveren strooier met blauw glas
Resultaat: 40 EUR

Zilveren strooier met blauw glas, 835/000. Ronde zilveren houder versierd met guirlandes en ovaal spijlwerk en parelrand voorzien van cilindervormig blauw glas. MT.: Firma B.W. Eldik, Zutphen 1917-195...

2 Zilveren geboortelepels
Startprijs 100 EUR

Twee zilveren geboortelepels, 835/000, geboortelepel met een voorstelling van koeien in de bak bewerkte steel en bekroond met een molen ( één wiek ontbreekt) MT.: onduidelijk jl.: T:1903 en een geboor...

Zilveren brede ring met zirconia
Resultaat: 60 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 3 rechthoekig geslepen zirconia's, 12x10 mm, De zijkanten van de ring zijn opengewerkt. Breedte ring 13 mm. ø55 nieuw

Zilveren choker met zirconia's
Startprijs 35 EUR

Zilveren choker met zirconia's, 925/000. Zeskantig slangcollier met in het midden een hanger met 5 rond geslepen zirconia's, in verschillende maten, 3-6mm. lengte 41 cm. ca 11 gram. Nieuw

Zilveren ring Smaragd
Resultaat: 25 EUR

Zilveren ring, 925/000, met smaragd en zirconia's. Ring met in het midden een markiesvorm bezet met markiesvormig gefacetteerde smaragd voorzien van een rand met kleine zirconia's. ø59 breedte 24 mm

Zilveren klemband met schildpad
Resultaat: 60 EUR

Zilveren klemband, 925/000, ingelegd met schildpad, verlopend in breedte 10-24mm. ca19,6 gram. ø59x50 mm. In goede staat

Zilveren set met jade
Startprijs 200 EUR

Zilveren set met jade, 925/000, bestaande uit een choker met 7 ovale schakels met cabouchon geslepen jade en een peervomrige hanger met jade, een armband met 5 ovale cabouchon geslepen jade, een paar ...

Zilveren oorhangers, 2 paar
Startprijs 25 EUR

Twee paar zilveren oorhangers, 925/000. brisures met peervormige hangers.

Zilveren armband met gekleurde zirconia's
Startprijs 35 EUR

Zilveren armband, 925/000, met staafjes en gekleurde zirconia's. Lengte 20+4cm. breedte 6mm. Nieuw