Mahoniehouten Jugendstil bijzettafel met etage. Circa: 1915. Afmeting: 73 x 50 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil plated visschaal met snoek decor. Circa: 1915. Gemerkt 'F.W.J.' in pijlkruis. Afmeting: 55 x 23 cm. In goede staat.
Collier van agaatkralen, langwerpig driekantig, met zilveren tonsluiting. Lengte 45 cm. breedte 11 mm.
Geelgouden ring, 585/000, bezet met een rechthoekig gefacetteerde robijn, 11,5x9,5mm, Gezet in een fraai uitgewerkte zetkast. ø53 ca 3,3 gram. In goede staat.
18e Eeuws Hollandse eikenhouten Barok commode met gecontourneerd blad, bolpoten en verguld messing beslag. Afmeting: 75 x 90 x 55 cm. In zeer goede staat.
Drie kistjes 19e eeuw. Eén mahoniehouten theekist, één notenhouten tabakspot, één eikenhouten Barok-stijl kistje met metalen beslag (stukjes eraf). Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.
Antieke zilveren strooilepel, 835/000, met rechthoekige ajour gezaagde bak met diverse figuren en spitse steel met dubbele filetrand. Mr. A. Kruijt, Schoonhoven. jl.:U: 1829. Afmeting: 15,5 cm. Gewich...
Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...
Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.
Salvador Dali, Nr. 72/300. Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 48 cm. In goede staat.
Twee maal Herman Krikhaar. '76. Epreuve d' artiste. 1930 - 2010. Portret Karel Appel. Portret Rooskens. Nr. 4/4 (Cobra vrienden). Afmeting: 35 x 32 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen kom. Gemerkt en met symbolen en florale decors. Haarscheur en scherf gelijmd. Afmeting: 8 - 16,5 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote blauwe Wedgwood of Etruria keramieken vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 13,5 cm ø. In goede staat.
Griekse icoon met eerste gehalte zilveren riza (950). 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 2 cm. In goede staat.
Grote antieke gelobte tinnen sierschotel met Latijnse tekst. Gemerkt met vier stempels. Afmeting: ø 45,5 cm. In goede staat.
Horloge Jean Déve', bicolour met vierkante kast, 3x3cm, en rode enzwarte wijzers. Saffier glas, Quarts. nummer;09.24.65 001 1000.
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.