Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 19 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Vijf oude Japanse snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Twee maal glas, twee maal porselein, één maal kunststof. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder wandklok met achter glas jachtvoorstellingen. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Franse metalen Art Nouveau klokkast. Gesigneerd op marmeren basement 'Rochard'. Circa: 1920. Afmeting: 62 x 50 x 15 cm. In goede staat.