19e Eeuwse Franse staande klok met uurwerk van Paul Garnier, Paris. Precisie regulateur met schaargang. Afmeting: 212 x 45 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws groot Frans boulle uurwerk met veerslinger, verguld en met blauwe cartouches. Circa: 1850. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.
Oude messing Rolling Ball Clock op houtgestoken console. Afmeting: 25 x 55 x 12 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke eikenhouten Friese staartklok met apart origineel beschilderde latoenkoperen feuille en bruidskrans. Originele patina. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.