19e Eeuwse icoon met heiligen, Griekenland. Afmeting: 31,5 x 25 x 1,7 cm. In redelijk/goede staat.
Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.
Groot antiek terracotta beeld op marmeren basement. 'Liggende naakte vrouw', door E. Heilens. Afmeting: 60 x 24 x 15 cm. In goede staat.
Zilveren doosje met vingerhoed, 925/000. Rond doosje met bloemdecor, voorzien van een vingerhoed. Totaal ca 18 gram. ø23x25mm. In goede staat
Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...
Zilveren tafelbel, 835/000, met bronzen binnenbel. Tafelbel met gecontourneerde rand versierd met bloemen en een greep met floraal decor, iets scheef. MT.: H.J.Held, Amsterdam jl.: f: 1865 10x15 cm. i...
Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.
Zes-delige Art Deco glazen likeurset. Door kristal unie W.J. Rozendaal. Model Allround 1929. Afmeting: 6,5 - 30 cm. In goede staat.
Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...
Monogram A.W. Circa: 1930. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Vijf delige bestekset met zilveren heften. 800/000. Jugendstil. In originele cassette. 23x18cm.
Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke groene opaline glazen kraagvazen met handgeschilderde florale decors. Cica: 1900. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Rond Chinees zilveren doosje voorzien van Chinese karaktertekens en florale afbeelding op de onderkant. Afmeting: ø 5,5 cm.
Postzegelverzameling. In totaal 14 stockboeken. Eén zwarte klapper Nederlands postfris, waaronder hoge waarden Juliana Regina + automaatboekjes. Eén dik groen stockboek met gebruikt en ongebruikt Nede...
Monogram 1862. Ruiter met harnas in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 47 cm. In goede staat.
Antieke gebrandschilderde glas-in-lood venster, Burg Steinfurt.. Afmeting: 25,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.
Drie Duitse bankbiljetten: 1x 5 Reichspfennig (Deutsche Wehrmacht), 1x "Verrechnungsschein" 10 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 en 1x "Verrechnungsschein" 1 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 ....
A. Rohreich, 1925. Duitse school. 'Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.
Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Zilveren roomlepel, 835/000, met getorste haaksteel met gegraveerd gecontourneerd heft voorzien van staande eikel. MT.: P.Siebema, Bergum jl.:P:1899. ca. 18 gram 11,5cm. In goede staat