Twee-delige Engelse messing horizontaal tafelklok + bel. Mechanisch. Gemerkt Sinclair Hardings & Co. A083 England. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws groot Frans boulle uurwerk met veerslinger, verguld en met blauwe cartouches. Circa: 1850. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louise Seize pendule, marmer. Circa: 1800. Beschadigd + pootjes missen. Uurwerk functioneerd. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Beker a Paris. Afmeting: ...
Antieke Franse vuurvergulde Charles Pix pendule (jongen met konijn) met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1840. Afmeting: 37 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Mooie 19e eeuwse Franse comtoise met op feuille arabier te paard, en gave gesigneerde emaille wijzerplaat. Spillegang met harpslinger. Afmeting: 39 x 28 x 17 cm. In goede staat.
Oude messing Rolling Ball Clock op houtgestoken console. Afmeting: 25 x 55 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...
Notenhouten staande vrijslinger met snijwerk. 20e Eeuw. Klok heeft houten wijzerplaat met messing cijfers, slinger + gewichten beslagen met messing. Afmeting: 221 cm. In redelijk/goede staat.
Unieke Hollandse staande klok. Eigenbouw met gecompliceerd uurwerk. Dag, datum, maand, maanstand etc. Halfuur-slag. Aangepast comtoise uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 225 cm. In goede staat.
Antieke Franse vuurvergulde directoire pendule met wolf, snaarinstrument en gebruneerd bronzen huisje. Circa: 1800. Mooie vergulde wijzerplaat (beschadigd). Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag ...
18e Eeuwse gesigneerde Engelse staande klok door Will. M. Hellyers South Moulton. Eikenhouten gave klokkast. Afmeting: H. 218 cm. In goede staat.
Antieke Engelse staande klok met 18e eeuws uurwerk. Achtdaags-uurwerk met datum aanduiding en halfuur-slag. Klokkast drie-delig en latere beschildering. Slinger mist. Afmeting: H. 212 cm. In goede sta...
Vroeg 19e eeuwse Friese gesigneerde staartklok met bruidskrans door L.D. Tasma-Gordijk. Originele kleur en gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 150 x 36 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse notenhouten kalenderklok. Uurwerk loopt. Kalenderbanden heel. Circa: 1880. Waarschijnlijk Gebrüder Wilde. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Oude Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer op eikenhouten plaquette. Circa: 1940. Afmeting: 10 x 16 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse antieke eikenhouten Friese staartklok met mooie beschilderde wijzerplaat. Medaillon voor slingerlens is weg . Afmeting: 140 x 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse groene onyx portaal klok met messing. Circa: 1880. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse koekoeksklok, Schwarzwald, met geeboniseerde klokkast. Groot houten uurwerk met snek. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk. Afmeting: 46 cm. In goede werkende staat.
Zeldzame antieke eikenhouten Friese staartklok met apart origineel beschilderde latoenkoperen feuille en bruidskrans. Originele patina. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel met vijf-armige kaarskandelaren. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén kandelaar iets verbogen en schroefdraad lam. Circa: 1880. Afmeting: 56 ...
Koperen Amsterdamse school Art Deco pendule met origineel achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Circa: 1920. Mogelijk bekende ontwerper. Afmeting: 28 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok met messing wijzerplaat, gewichten en slinger. Klok heeft halfuur-slag uurwerk op vijf gongstaven. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 210 x 55 x 30 cm. In goede sta...
Mooie antieke Franse notenhouten tafelklok met bronzen beslag. Circa: 1880. Historisme. Achtdaags Frans uurwerk, met veerslinger en halfuur-slag. St. Marti. Afmeting: 49 x 29 x 18 cm. In goede staat.
Antieke tafelklok voor de Chinese markt. Circa: 1920. Met centrale secondenwijzer en bovenliggend balans. Messing bewerkte wijzerplaat en achterplatine. Twee opvulgaten achter. Slagwerk op bel. Wijzer...