Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten
Resultaat: 80 EUR

Bert Osterlund. Expressionistisch landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Perzikken'.
Resultaat: 100 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met perziken'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Nico Bruynesteyn. Stilleven
Resultaat: 50 EUR

Nico Bruynesteyn. 1893 - 1950. Stilleven met kandelaar, boeken en Chinees porselein. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Restsignatuur, Portret hondje
Resultaat: 375 EUR

Restsignatuur. 19e Eeuw. Portret hondje met pommel halsband. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 32 cm. In redelijke staat.

2x 19e Eeuwse Franse schermdiploma's
Startprijs 200 EUR

Twee 19e eeuwse gesigneerde Franse schermsport diploma's met diverse handgeschreven signaturen. Brevet de Canne, Dessine par V. Adam. Ingekleurde gravures op papier. Afmeting: 48 x 35 cm. In redelijke...

Theo Wolvecamp, Lezende figuur
Resultaat: 150 EUR

Theo Wolvecamp. 1992. 1925 - 1992. Lezende figuur. Nr. 15/175. Zeefdruk op papier. Afmeting: 60 x 47 cm. In goede staat.

M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed
Startprijs 100 EUR

2x Martin Monnickendam. 1874 - 1943. Baby met appel + Dame met hoed. Tekening op papier. Afmeting: 16 x 20 cm en 17 x 12 cm. In goede staat.

A. Hoogevorst, 'Boerin met kippen op erf'.
Startprijs 200 EUR

A. Hoogervorst. 'Boerin met kippen op erf'. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.

B. Kaspers, 'Paardenspan met ploeg en boer op akker'.
Startprijs 200 EUR

B. Kaspers. Tweede helft 20e eeuw. 'Paardenspan met ploeg en boer op akker'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

2x Onduid. gesign. (Duits), 'Stadsgezicht' + 'Wintergezicht'.
Resultaat: 60 EUR

Twee Duitse schilderijen. Onduidelijk gesigneerd. Eén maal 'Stadsgezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 48 cm. Eén maal 'Wintergezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 68 cm. Beide schilderi...

J. Infantina, 'Striptease danseres'.
Resultaat: 65 EUR

J. Infantina 1968. Verso Duitse tekst. 'Striptease danseres'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Moeder met lezend kind'.
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. 'Moeder met lezend kind'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.

Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'.
Resultaat: 135 EUR

Leo Fernholz. Duitse school. Circa: 1900. 'Groot stilleven met fruit'. Paar beschadigingen. Afmeting: 130 x 78 cm. In redelijke staat.

2x Duitse werken. R. Falkenberg 'Riviergezicht' + Onduid. gesig. 'Tiroler berglandschap'.
Startprijs 100 EUR

Twee Duitse schilderijen. 20e Eeuw. Eén maal onduidelijk gesigneerd 'Tiroler berglandschap'. 30-er jaren. Eén maal R. Falkenberg, 'Riviergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 53 cm. en 70 x 80 ...

5 Portretten, 20e eeuw.
Resultaat: 180 EUR

Vijf portretten. Onder andere met monogram 'M'. Vermoedelijk Duitse school. 20e Eeuw. Olieverf op linnen + paneel. Afmeting: 39 - 52 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, 'Vlinder'.
Resultaat: 90 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Vlinder'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Portret jonge Rembrandt'.
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1920. 'Portret jonge Rembrandt'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boerderij met boerin en geit
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Boerderij met boerin en geit. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 20 cm. In goede staat.

M. de Wit, Hollandse ijspret
Startprijs 125 EUR

M. de Wit, 2006. Hollandse ijspret met figuren op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 103 cm. In goede staat.

W. Raes, 'Kippen voeren'.
Resultaat: 60 EUR

W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Kippen voeren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

C. Snoeierbos, 'Vrouw met robe'.
Startprijs 70 EUR

C.J. Snoeyerbosch. 1914. Zutphen 1891 - . 'Vrouw met robe'. Olieverf op paneel. Afmeting: 62 x 108 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 56 cm. In redelijke staat.

Onduidelijk gesigneerd, Besneeuwd landschap met huisjes
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Besneeuwd landschap met huisjes. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.

S. Martens, Strandgezicht met schelpenvisser
Resultaat: 80 EUR

S. Martens. Strandgezicht met schelpenvisser. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.