Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

04. Juliveiling 2010

Veiling op vrijdag 9 juli 2010 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Lampje op zilverkleurige voet
Startprijs 80 EUR

Lamp met zilverkleurige voet en stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U

Opgezette steenmarter
Startprijs 20 EUR

Opgezette steenmarter staand op boomstronk, 24x65x15cm. Cond.: G

Houten beeld Madonna
Startprijs 1.250 EUR

Tablet met messing delen
Resultaat: 10 EUR

Tablet (ø35cm.)met diverse messing delen o.a; bonbonbierre, schelpvormig schaaltje en dover.

Klankschaal
Resultaat: 30 EUR

Bronzen klankschaal omlopend geëtst met gedraaide pistel 9xø22cm.

Opgezette bunzing
Startprijs 20 EUR

Opgezette bunzing staand op boomstronk, 48x20x10cm. Cond.: G

Kolenkit
Geen vanafprijs

Oude kolenkit met garnituur, begin 20e eeuw, 45xØ24cm. Cond.: R

Bronzen windlicht
Startprijs 60 EUR

Bronzen windlicht met glazen schaal, 33x25cm. Cond.: U

Bronzen windlicht
Startprijs 60 EUR

Bronzen windlicht met glazen schaal, 33x25cm. Cond.: U

Divers silver-plated
Geen vanafprijs

Divers silver-plated: 2-delig slacouvert (22cm.), 2x botermesje van Gero in originele doos, groen glazen suikerpotje met verchroomde rand (ø9cm), 1x flessenopener van de opening van Heineken brouwerij...

Sleutelkastje, fruit
Resultaat: 40 EUR

Sleutelkastje,met fruit motief

Tinnen kraankan 18e eeuw.
Startprijs 180 EUR

Friese tinnen kraankan op messing comfoor met beschildering van o.a; vogels, H.:43cm.

Tinnen snavelkan
Startprijs 80 EUR

Zwaar uitgevoerde tinnen snavelkan, 20e eeuw Duitsland , 92% tin, 28x18xø12cm. Cond.: U

2 Leeuwen bergsteen
Startprijs 200 EUR

2 Leeuwen China eind 20e eeuw. Uit een blok bergsteen gebeiteld.

Smeedijzeren kastslot
Resultaat: 60 EUR

Smeedijzeren barok kastslot 18e eeuw,H. 28cm., sleutel ontbreekt

5 Kruiken
Startprijs 100 EUR

5 Diverse aardewerken kruiken Zuid-Europa begin 20e eeuw. 2 Grote en 3 kleinere kruiken. Cond.: G

Kruik
Startprijs 45 EUR

Aardewerken kruik begin 20e eeuw. herkomst Zuid-Europa 41xø26cm. Cond.: G

Houten kistje
Resultaat: 70 EUR

Mahoniehouten kistje ca.1890,met messinggreepje op het deksel, binnenkant met spiegel. 32 x 32 x 16cm.

Accordeon in koffer
Resultaat: 15 EUR

Accordeon Scholer in originele koffer, 30-er jaren, drukknopjesbord moet vastgelegd worden, 43x46x23cm. Cond.: G

5 Speeldozen
Geen vanafprijs

5 Speeldozen in diverse vormen, 20e eeuw, functioneren prima, Cond.: U

Adelaar op voet + beeldje
Startprijs 15 EUR

1x Adelaar van zink op een houten voet (17x13x7,5cm), 1x houtsnijwerk beeldje van een dansenden boeddha (20x14x8cm.)

Vrouw Fortuna
Startprijs 50 EUR

Vrouw Fortuna, bronskleurig op houten voet ca. 1880, 5x24cm. gelijmd.

Duivenklok
Geen vanafprijs

Antieke duivenklok, 21x16x14cm. Cond.: G

Singer naaimachine
Resultaat: 15 EUR

Antieke Singer naaimachine, 45x26x21cm. Cond.: U