Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Theestoof, (messing binnenbak)
Resultaat: 325 EUR

Mooie, vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met originele messing binnenbak (empire). Afmeting: 50 x 37 cm ø. In goede staat.

Bank (Empire)
Resultaat: 325 EUR

Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten empire bank met mooie creme-kleurige stoffering en koperen nagels. Afmeting: 91 x 61 x 200 cm. In goede staat.

Commode
Resultaat: 325 EUR

Mahoniehouten biedermeier penantkast, ca. 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting. 92x95x47 cm. In zeer goede staat.

Kleed met div. dieren
Resultaat: 325 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decors. In de kleuren rood/blauw/creme. Afmeting: 217 x 343 cm. In goede staat.

Kan, 'Merkelbach Grenzhausen'
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Duitse steengoed klepkan. Gemerkt Merkelblad Grenzhausen. Met bruin glazuur . Afmeting: 26 cm. In goede staat

6x Kop + Schotel, Kapucijner.
Resultaat: 325 EUR

Zes antieke Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Circa 1800. Met pagodes en florale decors. Zes schotels goed, drie kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje beschadigd. Afmeting: 5 x 11,5 c...

2 Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 320 EUR

Twee antieke zilveren naaldenkokers, 833/000, gedreven en geciseleerd, traditionele klederdrachtstukken, begin 1800. Een cilindervormige taps toelopende koker en een ovale taps toelopende koker met me...

Gouden zakherenhorloge met ketting
Resultaat: 320 EUR

Gouden zakhorloge, 585/000, A.W.W. co, WALTHAM MASS. De achterzijde is versierd met een ruit guilloche bewerking met in het midden een schild, ø 45 mm. Voorzien van ketting met 4 gouden elementen. Wer...

Bronzen dame met kleed
Resultaat: 320 EUR

Vroeg 19e eeuw bronzen empire figuur Griekse dame, ca. 1820. Afmeting. 31 cm. In goede staat.

Tasbeugel, zilver.
Resultaat: 300 EUR

Zilveren tasbeugel met rokhaak. Gecontourneerde tasbeugel versierd met graveerwerk en opgelegde medaillons met voorstellingen met figuren. Voorzien van herkeuringsteken 1807. Voorien van rokhaak versi...

Zilveren dienblad
Resultaat: 300 EUR

Zilveren dienblad, 830/000, langwerpig dienblad met afgeronde hoeken en wat afgeronde kanten, voorzien van een bolle rand met lijnendecor. Voorzien van importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage. 36x26...

Theeservies, Zilver.
Resultaat: 300 EUR

Zilveren theeservies, 3 delig, 925/000, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak ovaal model versierd met cannelures, C-voluten als cartouche met gravure en floraal bewerkte randen. De theekan ...

Bloedkoralen armband.
Resultaat: 300 EUR

Armband van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen bloedkoralen, ø 5mm, Bevestigd met gouden eindstukken aan een gouden sluiting in markiesvorm met 3 bloedkoralen en 4 kleine p...

Zilveren vogel, strooier
Resultaat: 300 EUR

Zilveren vogel, 833/000, strooier. Fraaie uitgewerkte vogel met kop als deksel en te gebruiken als strooier. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Zaandam, jl.:M:1922. Grootte 20x7x14 cm, ca 219 gram. In ze...

Gember coupe
Resultaat: 300 EUR

Prachtige kristallen gembercoupe op zilveren voet en met zilveren knop, 833/000. Gembercoupe met geschulpte rand en amandelslijpsel, geplaatst op een zilveren ronde voet met graveerwerk. MT.: Onduidel...

Witgouden ring met briljant
Resultaat: 300 EUR

Strakke witgouden ring, 585/000, met briljanten. Strakke ring met opengespleten bovenzijde met daarin 6 briljanten, totaal ca 0.18 crt W-SI ø 55 ca. 4.45 gr.

Zilveren dekseldoos
Resultaat: 300 EUR

Achtkantige zilveren dekseldoos, 925/000, versierd met getrembleerde randen en graveerwerk en voorzien van een opliggende rand aan de boven- en onderzijde. Met een rond deksel met graveerwerk en een h...

Broche met diamanten
Resultaat: 300 EUR

Bijzonder fraaie gouden broche, 585/000, met diamanten. Staafbroche geheel bezet met diamanten met een oud slijpsel gezet in het zilver. In het midden bezet met een ovaal gefacetteerde diamant, met da...

Bloedkoralen armband met gouden sluiting
Resultaat: 300 EUR

Bloedkoralen armband met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen bloedkoraal, ø5 mm, bevestigd aan een ronde geelgouden sluiting met bloedkoraal en gravure bewerking. Met veiligheidsketting....

Nicolaas v.d. Waay, Boerenhuis in de zon.
Resultaat: 300 EUR

Nicolaas van der Waay, 1855-1936. Boerenhuisje in de zon. Olieverf op linnen. Afmeting: 31 x 26 cm. In redelijk/goede staat.

W. Langley, 'Schotse hooglanders'
Resultaat: 300 EUR

William Langley, 1852 - 1922. Britse school. 'Schotse hooglanders in de bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

W. Langley, 'Schotse hooglanders'
Resultaat: 300 EUR

William Langley, 1852 - 1922. Britse school. 'Schotse hooglanders in de bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Keith Haring, 'Abstract'.
Resultaat: 300 EUR

Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.

Bogomir, Franse school.
Resultaat: 300 EUR

Twee maal Bogomir Dalma, 1899 - . Franse school. Twee maal poort kasteel Avignon. Eén maal olieverf op paneel. eén maal houtsnede op papier. Afmetingen: 47 x 37 cm en 14,5 x 9 cm. In goede staat.