Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Meidenkast
Resultaat: 250 EUR

Antieke Duitse grunderzeit wortelnoten vertico/ meidenkast met lade. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 134 x 98 x 46 cm. In zeer goede staat.

Hoekkast, eiken.
Resultaat: 250 EUR

Antieke eikenhouten hoekkast met glazen deur en vier schappen. Circa 1900. Afmeting: 180 x 95 x 55 cm. In goede staat.

Grote kist.
Resultaat: 250 EUR

Engelse eikenhouten dekenkist met panelen. 18e Eeuw. Afmeting: 77 x 127 x 78 cm. In goede staat.

Engelse kast met glasopzet
Resultaat: 250 EUR

Grote Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met bandintarsia, omstreeks 1960, Zware uitvoering kwaliteits stijlmeubel, Afmeting 200x197x60cm. In goede staat

Zeer groot kleed
Resultaat: 250 EUR

Bijzonder groot oud Perzisch kleed met meerkleurige florale decors. Afmeting: 284 x 400 cm. In goede staat.

2x Buste (klein)
Resultaat: 250 EUR

Twee oude marmeren bustes. Eén maal Italië 'Jilettanti'. Eén maal Art Studio England. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.

Bronzen statige vogel
Resultaat: 250 EUR

Art Deco-stijl bronzen aasgier op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Altorf. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, meisje met vlecht.
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement. 21e Eeuw. Naar Degas. 'Meisje met vlecht'. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

2 Chinese vazen
Resultaat: 250 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Roze vazen met emaille figuren en florale decors. (één oortje stukje af). 19e Eeuw. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Resultaat: 250 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met figuren in landschappen en florale decors, geribt. Afmeting.39x29 cm. ø. In goede staat.

Ovale schaal K.P.M.
Resultaat: 250 EUR

Grote Duitse K.P.M. porseleinen schaal met florale- en vliegjes decor, 18e eeuw. Afm. 47x33x7 cm. In goede staat.

Drakenhond+los zittende dame, Chinees.
Resultaat: 250 EUR

Antiek Chinees porseleinen houder met deksel, Foohond met Chinese vrouw (gemerkt), Familie Verte. Afmeting: 31 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Bijbel met zilveren sloten en plaquettes.
Resultaat: 240 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 833/000 en plaquettes. Bijbel met bruin lederen omslag, versierd met 2 ovale gestanste plaquettes met rand met C-voluten en bladbewerking. De bijbel is voorzien van 2 klaps...

3 Ivoren beeldjes olifanten.
Resultaat: 240 EUR

Drie oude/antieke ivoren figuren van olifanten. Circa 1920-1950. Eén maal twee Indische olifanten op hoorn basement, circa 1920. Eén maal Afrikaanse olifant op houten basement. Eén maal twee Afrikaans...

Kussenkast
Resultaat: 240 EUR

Oude Groenlose kussenkast, eikenhout met noten. Uitneembaar, met zwarte halve zuilen, schappen en lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 184 x 78 x 66 cm. In goede staat.

Twee grote borden, 18e eeuw.
Resultaat: 240 EUR

Twee grote 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met florale decors. Gemerkt met blad. Eén bord gaaf, één bord drie chips. Afmeting: 27,8 cm ø.

2 Chinese vazen
Resultaat: 240 EUR

Twee grote Chinees porseleinen siervazen. 19e Eeuw. Eén maal met florale decors. Eén maal met paradijsvogels in landschap decor. Afmeting: 58 - 59 cm. In goede staat.

Kist, eiken.
Resultaat: 230 EUR

Vroege Hollandse eikenhouten dekenkist in Gotische stijl met snijwerk en origineel slot. Circa 1700. Afmeting: 95 x 152 x 74 cm. In goede originele staat.

Collier van granaat met gouden hanger en bolletjes.
Resultaat: 225 EUR

Collier van granaatkralen met GG 585/000 bolletjes en sluiting. Collier van Granaatkralen en kleine gladde GG bolletjes, om en om, met in het midden een langwerpige hanger met rode steen. Lengte 42 c...

Jelle Hoogstra, 'Vrouw met bloemen in interieur'.
Resultaat: 225 EUR

Jelle Hoogstra, 1924 - 2003. 'Vrouw met bloemen in interieur'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.

Zeegezicht
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd ? 19e Eeuw. 'Zeegezicht met boot in de storm'. Olieverf op paneel. Afmeting. 50x61 cm. In goede staat.

H. Breling
Resultaat: 225 EUR

Heinrich C.G. Breling 1849-1914. Duitse school. 17e eeuw interieur met pijprokende man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting 21x16 cm. In goede staat.

Signaalhoorn van ivoor
Resultaat: 225 EUR

Antieke grote ivoren hoorn (blaasinstrument). Circa 1920. Afmeting circa 70 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Groot steenslot pistool
Resultaat: 225 EUR

Antieke Multifoor Dragon pistool (voorlader), ca. 1820. Materiaal: mahonie, ijzer, messing. Afmeting L.. 40 cm. In zeer goede staat.