Zilveren koffiekan, 835/000, Empire-stijl, Ovaal model met filetranden, geplaatst op een ovale voet met filetrand. Voorzien van een scharnierend deksel met zwartre rozet met een zilveren pijnappel. M...
Oude/antieke ivoren sculptuur. Eerste helft 20e eeuw. Indische olifant met figuren, fijn gestoken. Afmeting: H.13 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Twee antieke bronzen kaarskandelaren met apen, circa 1870. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Eikenhouten gestoken wandzoutkist met klepdeksel Anno 1751. 18e Eeuw. 'Wat Hort Hier Allet?'. Afmeting: 44 x 20 x 31 cm. In goede originele staat.
Antieke Franse comtoise staande klok, met vurenhouten gebeitste kast. Acht-daags uurwerk met spillegang en mooie gave emaille wijzerplaat. Circa 1800. Afmeting: 225x44x24cm. In goede staat.
Antiek Frans marmeren klokkenstel met brons, ca. 1880. Met acht-daags uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting. 30-42 cm. In goede staat.
Hollandse tafel met dik notenhout fineer en drie lades, 18e eeuw. Afmeting 72x75x50 cm. Lichte fineerschade verder in goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize halve maantafel met lade en koper beslagen hekwerk. 18e Eeuw. Afmeting: 82 x 40 x 73 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten klooster-tafel met lades en gedraaide poten, onderling verbonden. Handgemaakte reproductie naar oud voorbeeld. Afmeting: 82 x 79 x 216 cm. In goede staat.
Zeer groot oud Perzisch Bidjar kleed. Meerkleurig/floraal. Afmeting: 204 x 304 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met florale en dieren decors. Meerkleurig. Afmeting: 144 x 224 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen uil op zwart marmeren basement (chip). 21e Eeuw. Met monogram WMS v H. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boedha, ca. 1900 of ouder. Met restvergulding, mooie patina. Afmeting. 26 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.
Grote zware (Murano) glazen siervaas, ca. 1970-1980. Blauw-transparant met goudvissen ingewerkt. Glass Fusing. Afmeting. ø 16 x 29 cm. In goede staat
Lot van 11 delen gelimiteerd porseleinen Limoges Cartier serviesgoed 'La Maison Venitienne'. Bestaande uit onder meer: Schalen, borden. In exclusieve dozen. Afmeting: circa 22 - 32 cm. In goede staat.
Grote antieke Kantonese Chinese waterkom met florale decors (gemerkt). Afmeting: 15 x 37,5 cm ø. In goede staat.
Mes met bewerkt plated heft en fraai bewerkte houder met floraal decor. Lengte 35 cm.
Wortelnoten met koper inleg.reiskist 19e Eeuw. Daarin schrijfneccesaire en naaigerei met parelmoer ,zakmesje etc. Kistje heeft verborgen lade, glazenhouders met zilveren deksels. Gesigneerd: Attenboro...
Leuke, uitneembare kleine eikenhouten Utrechtse poortkast met schappen en zwarte bolpoten. 18e Eeuw. Afmeting: 150 x 62 x 187. In goede originele staat.
Antieke bronzen buste. H.F. Iselin 1871, door Ferdinand Barbedienne Fondeur Paris. Tekst A.F. Potin Ses Amis. Afmeting. 40 cm. In goede staat.
Collier van lapis lazuli en parels met een sierlijke gouden, 585/000, hanger/sluiting versierd met parel en zirconia's. Collier van lapis lazuli en zoetwaterparels, 2 om 1, ø 8 mm, met een schildvormi...
Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.
Mooie goede onderhouden 'Fender' gitaar. Model Newporter, (Nr. 90406352), met standaard. Afmeting: 104 cm. In zeer goede staat.