Bijzonder compleet zilveren oorijzer, 835/000, met bijbehorende stiften, spelden en mutsen en typische Friese uiteinden. MT.: Fokke Hofman, Kollum jl.: M:1871. Kleine restauratie plekjes, deukjes en ...
Zes antieke Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Circa 1800. Met pagodes en florale decors. Zes schotels goed, drie kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje beschadigd. Afmeting: 5 x 11,5 c...
Oud Perzisch kleed met figuren decors. In de kleuren rood/blauw/creme. Afmeting: 217 x 343 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten empire bank met mooie creme-kleurige stoffering en koperen nagels. Afmeting: 91 x 61 x 200 cm. In goede staat.
Mooie, vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theestoof met originele messing binnenbak (empire). Afmeting: 50 x 37 cm ø. In goede staat.
Grote antieke Duitse steengoed klepkan. Gemerkt Merkelblad Grenzhausen. Met bruin glazuur . Afmeting: 26 cm. In goede staat
Gouden zakhorloge, 585/000, A.W.W. co, WALTHAM MASS. De achterzijde is versierd met een ruit guilloche bewerking met in het midden een schild, ø 45 mm. Voorzien van ketting met 4 gouden elementen. Wer...
Vroeg 19e eeuw bronzen empire figuur Griekse dame, ca. 1820. Afmeting. 31 cm. In goede staat.
Twee antieke zilveren naaldenkokers, 833/000, gedreven en geciseleerd, traditionele klederdrachtstukken, begin 1800. Een cilindervormige taps toelopende koker en een ovale taps toelopende koker met me...
Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors (één chip). Afmeting: ø 24,7 cm. In redelijke staat.
Drie mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decors (drie maal lichte randschades). Afmeting: ø 24,7 cm. In redelijke staat.
Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse gegraveerde bokaal glazen met florale- en edelhert decors. Afmeting . 20-30 cm. In goede staat.
19e Eeuw, Holland Willem III open bonheur van notenhout met wit-marmeren blad, circa 1870. Met mooi snijwerk . Afmeting: 139 x 62 x 210 cm. In goede staat
Frans Roccoco stijl kastje met Vernis Martin beschildering, 19e eeuw. Notenhout, met drie etages en deurtje. Afmeting: 145 x 67 x 33 cm. In zeer goede staat.
Antieke Hollandse Louis Seize stijl barometer met tinnen cijferplaat.. Ca. 1900. Mahonie-fineer op eiken. Franchesde Amsterdam. Afmeting. 126 cm. In goede staat.
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Twee maal Bogomir Dalma, 1899 - . Franse school. Twee maal poort kasteel Avignon. Eén maal olieverf op paneel. eén maal houtsnede op papier. Afmetingen: 47 x 37 cm en 14,5 x 9 cm. In goede staat.
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
Bijzonder fraaie gouden broche, 585/000, met diamanten. Staafbroche geheel bezet met diamanten met een oud slijpsel gezet in het zilver. In het midden bezet met een ovaal gefacetteerde diamant, met da...
Achtkantige zilveren dekseldoos, 925/000, versierd met getrembleerde randen en graveerwerk en voorzien van een opliggende rand aan de boven- en onderzijde. Met een rond deksel met graveerwerk en een h...
Strakke witgouden ring, 585/000, met briljanten. Strakke ring met opengespleten bovenzijde met daarin 6 briljanten, totaal ca 0.18 crt W-SI ø 55 ca. 4.45 gr.
Zilveren theeservies, 3 delig, 925/000, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak ovaal model versierd met cannelures, C-voluten als cartouche met gravure en floraal bewerkte randen. De theekan ...
Zilveren dienblad, 830/000, langwerpig dienblad met afgeronde hoeken en wat afgeronde kanten, voorzien van een bolle rand met lijnendecor. Voorzien van importeursteken: D.Aubert, 's Gravenhage. 36x26...