Grote antieke Duitse Fraureuth porseleinen tafellamp. Drie-lichts, met landschap en vogel in bloesemtak voorstelling. (losse porseleinen lampenvoet beschadigd). Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staa...
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Hyacinten' 1981. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal- en vlinder decors. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Antieke mahoniehouten wandtafel met twee lades, messing beslag en Queen Anne-poten (minimale kleine fineerschades), circa. 1880. Afmeting: 76 x 82 x 44 cm In goede staat.
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
Drie grote porseleinen plaquettes met romantische voorstellingen met dames. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau met twee lades en bronzen beslag (één lijstje weg). Afmeting: 100 x 74 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Eerste helft 20e eeuw. Herder en herderin. (één chip). Afmeting: 30-31 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, circa 1970. 'Strandgezicht met schepen, figuren' etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Louis Seize rolbureau met halve zuilen en messing capitels. Origineel beslag. (restauratie noodzakelijk) Afmeting. 112x125x57 cm. In redelijke staat
Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel, circa 1910. Afmeting: 95 x 50 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. 'Vrouwenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 43x50 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.
Antieke geeboniseerde houten piedestal met vergulde messing versieringen, ca. 1880. Afmeting. 110x27x27. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. 'Vissersvrouw bij boten'. Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met groene glazuur en figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat
J. Hoek. 'Gezicht op Katwijk'. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 60 cm. In goede staat.
Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.
Zilveren jasseroncollier en armband, 925/000. Breedte schakel 5 mm, ø schakel 10 mm. Beiden voorzien van en kapitolstok met oog. Lengte 47cm en 21 cm. Totaal ca 119 gram. In goede staat
Antieke Engelse kaarsensnuiter met zilveren grepen, 925/000, Engels MT.: Onduidelijk, Grootte 19x9x3cm. In goede staat
Lot met diverse colliers van barnsteen, agaat en carneool. Gefacetteerde carneolen met GG, 585/000, sluiting. En oorhangers met barnsteen.
Gouden ring, 585/000, met granaat. Gouden ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 14x7 mm, versierd met een bewerkte rand gemaakt uit getorst draad. ø 54 ca 4,4 gr. In zeer goede staat.
Zilveren strooier, 925/000, Engels. Een vaasvormige strooier, Louis XVI-stijl, op ronde voet. De bolle buik heeft een bladwerkrand, net als de ronde voet. Het klemdeksel is opengezaagd met een floraal...
Slavenband, goud op zilver, met diamanten. Brede ronde slavenband, ø 15 mm, met vogels, bezet met robijnen en ca 600 diamanten, antieke stijl met scharnier. ca 118 gr ø 55 mm, Enkele steentjes ontbrek...
Bijbel met zilveren sloten, 833/000 en plaquettes. Bijbel met bruin lederen omslag, versierd met 2 ovale gestanste plaquettes met rand met C-voluten en bladbewerking. De bijbel is voorzien van 2 klaps...
Zilveren sauslepel, 833/000, Nederland, biedermeier model met rechthoekig gecontourneerde bak met acculadevorm. op de hoeken, versierd met gravures. De gecontourneerde steel is versierd met krul-, b...
Zakhorloge met erotische voorstelling. Groot mechanisch zakhorloge uit witmetaal met bewerkte kast, aan de achterzijde een trein. De wijzerplaat is voorzien van een erotisch voorstelling. ø 70 mm. Wer...
Gouden ankercollier met gouden hanger/broche, 750/000 met limoge. Grote limogehanger, ø 48 mm, met fraaie afbeelding van een vrouw, gezet in een geschulpte rand, bevestigd aan een ankercollier. lengte...
Zilveren kannetje op comfoor, 833/000, kannetje met bolle buik voorzien van een scharnierend deksel met parelrand, geplaatst op een bijpassend comfoor, met brander, op drie gekrulde poten versierd met...
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met ovaal bewerkte geschulpte rand en graveerwerk. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte kop 25x14 mm. ø 53 ca 4,3 gram . In g...
Geelgouden ring, 585/000, met een uitgesneden agaatcamee. Ring met een stevig montuur voorzien van een ovale camee,18x22mm. ø 55. ca 7,1 gram In zeer goede staat
Zilveren sleef, Duits 800/000, met ovale, vergulde bak met tuit. Voorzien van lange steel versierd met een heft met bloem en blad decor. MT.: vermoedelijk H.Meyen & Co, ca 1850-1900. 8x13x41cm. In goe...
Lang collier van ovaal cabouchon geslepen amethistkralen, 18x14mm, Lengte 120 cm.
Twee zilveren armbanden, 833/000, gemaakt uit bijbelsloten. Een armband versierd met voorstellingen op de elementen met een gecontourneerde vorm, verbonden door middel van jasseronketting. Middenstuk...
Mooie strakke zilveren presenteerschaal, 925/000. Vierkante schaal met hamerslag en omgeslagen brede randen. Geplaatst op vierkante voet. Getekend: Lale. 31x31x5cm. ca 878 gram. In zeer goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met briljant en blauw saffier. Fantasie model met 2 blaadjes, 6 briljanten, totaal 0.36 crt, en 2 blauw saffieren in 4 poot-chatons gezet. ca. 3,5 gr. ø 54. Nieuw
Geelgouden zegelring, 585/000, met vierkante plaat voorzien van een wapengravure. 8x8 mm. ø 45 ca 3 gram. De ring is voorzien van een verkleinveer.
Likeurglaasjes set op houder met zilver, 835/000. Rond houten tablet met houten bolpootjes, voorzien van zilveren rand en handvat, met daarop 6 glaasjes bewerkt met een geëtst meandermotief en geplaat...
Geelgouden IWC zakhorloge, 585/000, Gran Prix Milan, 1906. Aan de achterzijde versierd met een ruitvormig rondlopend guilochemotief met in het midden een cartouche versierd met krullen en bladeren. Wi...
Witgouden hanger, 585/000 met parel en zirconia's. Fijne hanger met 2 markiesgeslepen zirconia's en een kleine parel. Grootte hanger 10x10 mm. Nieuw
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Hoekige geslepen schaal met ster en blok gravures, voorzien van zilveren gecontourneerde beugel versierd met biedermeier graveerwerk. ø27x21 cm. Minimal...
Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...
Set van elf ijzeren maten met messing plaquettes. 19e Eeuw. Afmeting. 4-26 cm. In goede staat
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Wortelnoten Louis Philippe wijntafel, omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting. 65x52øcm. In zeer goede staat
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Chinees porseleinen schaal met bessen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x18 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen figuur. 20e Eeuw. Chinese vrouw met ketting en oorbellen. Afmeting. 30 cm. In goede staat.
Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.
Houten tafelklok met opgelegde zilveren voorkant, 925/000, in Louis XVI stijl, versierd met vazen, guirlandes, zuilen en strikken. Engels MT.: Sydney & Co, Birmingham, jl.: 1910. Voorzien van een mec...
Antieke Japanse bronzen cloissonné vaas met florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Negen zilveren lepels. 8 Theelepels, Art Deco-stijl, 835/000, met gehamerd motief, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, en een klein lepeltje, 800/000 met een bloememsteel. Totaal ca 109 gram. In goed...
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk in rugleuning en zitting, Afmeting 103x46x56cm. In goede staat
Twee werken van Paul Serrure, 1913. 19e-20e Eeuw. 'Mannelijke torso 1913'. en 'Vrouwelijk naakt' (ongesigneerd). Houtskool op papier. Afmeting: 29 x 23 cm. en 25 x 24 cm. In goede staat.
Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Vier maal oud Oosters koperwerk. Twee antieke wandborden, circa 1920. Eén maal diepe schaal, 19e eeuw (monogram G.B.I.B. + stempels). Eén maal Oosterse gegraveerde schaal. Afmeting: ø 35 - ø 56 cm. In...
Dirk Jan Ribbeling 97, 1932 Rosmalen. Voorstelling: Kubistische compositie. Acryl op papier. Afmeting . 75x51 cm. In goede staat
Grote oude/antieke Chinese Yixing theepot met draken decor, tekens en gemerkt. Twee kleurig. Binnenzeef beschadigd. Afmeting. 13.5x20.3x12.5 cm. ø.
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met vier haken. Circa: 1920. Afmeting: 35 x 90 x 18 cm. In goede staat.
M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting 38x50 cm. In goede staat
Twaalf maal antieke Japanse vaasjes. Satsuma en Kutani. Afmeting: 7,5 - 10 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren tafelschuiver met gedreven afbeelding naar Jan Steen en gedreven florale rand met duimgreep en ophang-ring. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1940 F. En een zilveren borstel met 835/...
Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee werken. Eén maal meisjes portret. Eén maal handen studie. Werken zijn voorzien van mooie lijsten. Houtskool op papier. Afmeting: 17 x 11 cm. In goede staat.
Hollands zilveren ovale brandewijnkom met Amsterdams stadsmerk en florale bewerking. Randgravure met Engelse tekst uit 1951, 925/000, ca. 248gr. 24x12,5x9cm. Tevens voorzien van Engelse zilverkeuren. ...
Antiek zilveren pepermuntdoosje, 835/000, rond gecontourneerd model met scharnierend deksel met graveerwerk op de bovenzijde. De rand is voorzien van vertikale lijngravure, MT.: Pieter Kruijt, Schoonh...
Vier antieke hand-ingekleurde flora gravures door F. Sansom Sculp. Syd. Edwardsdel 1801 Pub. by T. Curtis. Gravures op papier Afmeting: 20 x 12 cm. In goede staat.
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd,Afmeting 81x102x49cm. In goede staat
Antieke apothekerskist met achttien flacons en medicijnen. Ca. 1900. Afmeting. 15x30x24 cm. In goede staat.
Drie oude dames bontjassen en twee bontmutsen. Afmeting: 94 cm, 110 cm, 115 cm, 10 cm. In goede staat.
Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afmeting. 80x72x138. In goede staat.
Antieke papieren globe op gietijzeren voet. Door G. Thomas editeur Paris. Ca. 1900. Bol iets beschadigd. Afmeting. 57 cm. In redelijk/ goede staat
Prachtig mahoniehouten Engels kabinet met origineel beslag (twee delig), 19e eeuw. Afmeting. 210x135x65 cm. In zeer goede staat
Annie Bruin, 1870-1961. 'Landschap met korenschoven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 37 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 750/000 met diamant en parel. Oorstekers voorzien van een slag met daarin 21 baquette geslepen diamanten ca. 0.16 crt. Onderaan de oorstekers hangen 2 mooie Zuidzee- parels ø 10...
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een leeuw, konijn en schildpad. Een lopende leeuw geplaatst op een zilveren onderplaat, 5,5x3,5x3,5cm, Amsterdam, een zittend konijn, 3x2,5x6cm, Importeursteken.: L....
Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Zeegezicht met bomschuiten'. (naar Mesdag) (rechts naad) Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 38 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eén maal Familie Verte, berglandschap. Eén maal floraal/vlinder decors. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Engelse mahoniehouten ingelegde dekseldoos,voor biscuits met messing verchroomde ringen en deksel staand op bolpoten. Met aardewerken binnenpot. Cia. 1900. Afmeting: 23 cm. In goed...
Twee antieke gravures. 17e-18e Eeuw. Eén maal Libra , weegschaal, hand ingekleurd en met goud. Eén maal Vanno piu pelli di volpi che d'afini in pelliciaria. Afmeting: cia. 18 x 15 cm. en 14,5 x 14 cm...
Zilveren nootmuskaatrasp, 835/000, cilindervormig. De rasp, uit metaal, is voorzien van een uitklapbare zijkant met scharnierend deksel. De rasp is versierd met een fijn Biedermeier graveerwerk met kr...
Geelgouden cfe armband, 585/000, gemaakt uit vierkante buis. Schakels wat ingesleten. L. 19 cm. Totaal ca.11,3 gram.
Oud Perzisch kleed 'Koerdistan'. Fijngeknoopt, rood/zwart etc. Florale decors. Afmeting: 155 x 265 cm. In goede staat.
Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat
Grote oude Chinees porseleinen sierschotel in Queng Lung-stijl met landschap en pagode decor. 20e Eeuw.Afmeting ø35cm. In goede staat.
Drie zilveren ringen met barnsteen , ronde en ovale steen. ø 10x14, 20x8, ø20mm.
Ongesigneerde aquarel op papier. Biddende moeder met kind. ca. 1800. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Twee kleinere oudere Perzische (bid)kleden. Eén Beloudj, rood/zwart. Afmeting: 62 x 43 cm. en 137 x 90 cm.
Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afmeting. ø 12-17 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonné met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afmetiing. 42x58 cm. In goede staat
Oud Perzisch kleed, fijn geknoopt, met diverse florale decors. Afmeting: 180 x 128 cm. In goede staat.
Twee oude koperen wand lampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, Afmeting 46-85cm. In goede staat