Groot lot antiek ruit-waaier kristal. Onder andere: Beschuitbus, marmelade potten, glazen, karaf, flacons, schaal, schalen. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.
Ebbenhouten wandelstok met gecontourneerde plated knop, versierd met biedermeier gravure, 86x5 cm. Wat gedeukt.
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, Belgie waarschijnlijk J. Cailmont ca. 1930. Afmeting. 33x21 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Biedermeier empire bank met groene velours. Afmeting: 90 x 210 x 65 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.09 crt SI-W, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw
Spaanse salontafel van kastanjehout met lades. (ingekorte tafel). 17e-18e Eeuw. Oude wormbeval, veel gebruikssporen. maar mooie patina. Afmeting: 43 x 68 x 146 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen warmhoudbord, met landschap decor. 'Queng Lung'. 18e Eeuw. Afmeting: 4 x 25 cm ø. In goede staat.
Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afmeting. 225x158x56 cm. In goede staat.
Zilveren roomlepel, 800/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. ca 22 gram L.10 cm.
Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...
Antieke eikenhouten dekenkist, gotiek. Anno 1406, mogelijk front origineel, rest deels later. Slot mist. Afmeting: 72 x 121 x 70 cm. In goede staat.