Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde pendule met putti, ca. 1870. Met roccailles, achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 54x60x17 cm. In goede staat.
Collier van prehnietkralen met gouden bollen en slot, 585/000. Prehnietkralen, ø 8mm, om en om met een geelgouden glad bolletje en voorzien van een geelgouden bolsluiting, ø 10 mm. lengte 40 cm.
Grote oude meerschuim tabakspijp met Sultan in foudraal. 20e Eeuw. Afmeting: L.17 cm. In goede staat.
Franse comtoise met bloemslinger, 19e eeuw. (bel later). Afmeting: 48 x 37 x 16 cm. In goede staat.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee antiquarische boeken. Eén maal 'berichten uit de andere waereld, 60 deel, 1752. Kon. Richard en de Gr. van Flemming, Amsterdam. In mooie originele lederen band. Eén maal 'Het heilige bruydt Ciera...
Grote antieke Duitse 'Lorenz Fürtwangler + Söhne' tafelklok. Circa: 1915. Klok is gemaakt van eikenhout met notenhout en koper inleg. Afmeting: 32x16x45 cm. In goede staat.
Ebbenhouten wandelstok met gecontourneerde plated knop, versierd met biedermeier gravure, 86x5 cm. Wat gedeukt.
Twee gesigneerde tinnen kaarskandelaren. Just Andersen. Ca. 1920. Afmeting. 20x17x11 cm. In goede staat.
Groot lot antiek ruit-waaier kristal. Onder andere: Beschuitbus, marmelade potten, glazen, karaf, flacons, schaal, schalen. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.09 crt SI-W, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw
Antiek Frans bronzen klokkenstel. Historisme. Circa: 1880. Met cherubijn- en leeuwenkoppen. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.
Oude/antieke (?) koperen samovaar met gravering. Afmeting: 54 cm In goede staat
Antieke porseleinen klok met goud-, floraal decor en stadsgezicht . Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag, (slinger mist). Afmeting. H.39 cm. In goede staat.