Collier van granaat met gouden sluiting, 585/000 en een double hanger met granaat. Collier met fijne gefacetteerde granaatkralen, ø 3,5 mm, voorzien van kleine tonvormige sluiting en een kleine hanger...
Zeldzame Weense houtgestoken vergulde klok omstreeks 1820 met automaten uurwerk Ridders slaan mechanisch op bel, kwartierslag op gongspiraal, touwtjesslinger, uurwerk functioneerd Afmeting 68x37x21c...
Rado dameshorloge, model Florence met vergulde rand en stalen lunette. Voorzien van een grijze originele Radoband. ø 3 cm. Kastnummers: 133.3660.2 37906863. In goede staat
Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde tinnen kaarskandelaren. Just Andersen. Ca. 1920. Afmeting. 20x17x11 cm. In goede staat.
Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirconia's. Gourmetcollier met een hanger met florale vorm, één zijde bezet met zirconia's. Grootte hanger 30x13mm lengte 40 cm, ca 9,3 gram.
Oude/antieke (?) koperen samovaar met gravering. Afmeting: 54 cm In goede staat
Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. In goede staat
Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.
Antiek waaiervormig messing haardscherm. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting:H. 60 cm. In goede staat.
Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame handgeschilderde miniatuur van Frederik Willem I van Brandenburg (Duitsland) Friedrich Willem der Grosse Kurfürst. 17e-18e Eeuw, op ivoor geschilderd (géén reproductie!). Mooie gedetailleerde...
Andries Verleur, 1876-1953. Paardenkar met arbeider bij zandafgraving. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.
Chinese ijzeren gesigneerde schotel, gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: ø 19,5 cm in goede staat.
Berry Brugman 1915 - 1996. 'Stadsgezicht Amsterdam met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.