Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afmeting L.. 48-64 cm. In redelijke staat
Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten dekenkist, gotiek. Anno 1406, mogelijk front origineel, rest deels later. Slot mist. Afmeting: 72 x 121 x 70 cm. In goede staat.
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten archiefkastje met jalouzie deurtje. Circa: 1900. Afmeting: 95 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afmeting. 70x55x10 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten wandtafel met twee lades, messing beslag en Queen Anne-poten (minimale kleine fineerschades), circa. 1880. Afmeting: 76 x 82 x 44 cm In goede staat.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting H.. 78 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau met twee lades en bronzen beslag (één lijstje weg). Afmeting: 100 x 74 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Louis Seize rolbureau met halve zuilen en messing capitels. Origineel beslag. (restauratie noodzakelijk) Afmeting. 112x125x57 cm. In redelijke staat
Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel, circa 1910. Afmeting: 95 x 50 cm. In goede staat.
Drie delen oud cloissoné. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos. Twee maal grote vaas. Afmeting: ø 20 - 32 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten barometer met thermometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afmeting. L.71 cm. In goede staat.
Antieke geeboniseerde houten piedestal met vergulde messing versieringen, ca. 1880. Afmeting. 110x27x27. In goede staat.