Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bord+tekst onderkant.
Startprijs 125 EUR

Chinese ijzeren gesigneerde schotel, gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: ø 19,5 cm in goede staat.

Bajonet (3x)
Resultaat: 55 EUR

Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afmeting L.. 48-64 cm. In redelijke staat

Kristallen schaal met zilveren beugel.
Startprijs 80 EUR

Ronde kristallen schaal met geschulpte rand ster en bloemslijpsel en een ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. 833/000. Mt.: onduidelijk jl.:C: 1912. ø19x16cm. Enkele chips. V...

2 Lampen met kandelaren
Startprijs 90 EUR

Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.

2 Perzische kleden
Startprijs 50 EUR

Twee kleinere oudere Perzische (bid)kleden. Eén Beloudj, rood/zwart. Afmeting: 62 x 43 cm. en 137 x 90 cm.

4 Edelstenen colliers
Resultaat: 40 EUR

Vier colliers met edelstenen voorzien van een magneetsluiting met steentjes. Met o.a. maansteen, tijgeroog, carneool, agaat turkoois en onyx. Lengte 40-45 cm.

Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch kleed, fijn geknoopt, met diverse florale decors. Afmeting: 180 x 128 cm. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 30 EUR

Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.

Bronzen 'Mozart'
Startprijs 1.100 EUR

Grote antieke bronzen Mozart, door A. Gandez. Adrien Etienne Gaudez, 1845-1902. Mooie patina. Afmeting. 49 cm. In goede staat.

Gouden ring met briljant en saffier.
Startprijs 375 EUR

Strakke gouden ring, 585/000, met saffier en diamanten. Brede ring, 9 mm, met in het midden een ovale blauw saffier en aan weerskanten 6 briljanten. ø 58, ca 10.4 gr

3 Zilveren vleesvorken
Resultaat: 50 EUR

Drie zilveren vleesvorkjes, stelen met rondfilet randen, MT: J.A.A. Gerritsen, Amsterdam ca. 1880, 835/000, ca. 54gr. L.: 14cm.

Wanddecoratie, scheepvaart
Resultaat: 25 EUR

Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afmeting. 70x55x10 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Venus van Milo
Startprijs 250 EUR

Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting H.45cm. In goede staat.

Japans lepelkistje met zilveren vorkjes en lepels.
Startprijs 70 EUR

Japans lepelkistje met bloemen en vogels gevuld met zilveren vorkjes en lepels, 835/000. O.a. 4 gebaksvorkjes, 5 koffielepels, 3 moccalepels en een suikerschep met bloemensteel. Zilver totaal ca 152 g...

Schemerlamp, met vrouwfiguur
Resultaat: 56 EUR

Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting H.. 78 cm. In goede staat.

Bronzen olifant, Art Deco
Resultaat: 180 EUR

Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

Set zilveren streeksieraden met git
Resultaat: 90 EUR

Set zilveren streeksieraden met git, 833/000, bestaande uit peervormige hanger aan een gourmetcollier, 2 peervormige (oor)hangers met git en een klein broche met gefacetteerde granaat. totaal ca 17 ...

Zuurstof apparaat
Startprijs 90 EUR

Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.

Bronzen beeldje voor klok
Startprijs 70 EUR

Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Spiegel met 2 kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude koperen wand lampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, Afmeting 46-85cm. In goede staat

2 Thangka's
Startprijs 40 EUR

Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x20 cm en 38x18 cm. In goede staat

14 Zilveren lepels.
Startprijs 70 EUR

Lot met 14 zilveren lepels, 833/000, met geribte steel, bestaande uit 11 theelepels, een koffielepel en 2 jamlepels. MT.: Van Kempen Voorschoten. Totaal ca 180 gram.

Chinees bronzen beeld, man met hoorn.
Startprijs 220 EUR

Gedetailleerde Chinese bronzen figuur. 21e Eeuw. 'Man met hoorn'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Staande lamp met messing voet
Resultaat: 30 EUR

Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 75x45 cm. ø. In goede staat