Antieke mahoniehouten wandtafel met twee lades, messing beslag en Queen Anne-poten (minimale kleine fineerschades), circa. 1880. Afmeting: 76 x 82 x 44 cm In goede staat.
Vier maal Chinees porselein. 18e Eeuw. Twee grote Familie Rose sierkommen met florale decors (haarscheur). Eén maal Imari porseleinen kom (minimale chip), 18e eeuw. Eén maal kleine Familie Rose kom (h...
Drie delen antiek Meissen porselein (Knauff), met florale decor en goudrand. Circa 1900. Twee maal bord, één maal schaal. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten schrijfbureau met twee lades en bronzen beslag (één lijstje weg). Afmeting: 100 x 74 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels met gecontourneerde omranding en florale decor (peterselie decor). Circa: 1800. Gemerkt met 'F'. Afmeting: 7 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse Thuringen porseleinen valk op rotsblok. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Louis Seize rolbureau met halve zuilen en messing capitels. Origineel beslag. (restauratie noodzakelijk) Afmeting. 112x125x57 cm. In redelijke staat
Prachtige Imari porseleinen schaal in verguld bronzen montuur met Foohond en florale decors. 19e Eeuw. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm ø. In goede staat.
Antieke halspiegel met facet geslepen spiegel, circa 1910. Afmeting: 95 x 50 cm. In goede staat.
Lot van vijf antieke Chinese terracotta figuren (geglazuurd), ca. 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting. 9-20 cm. In redelijk/ goede staat
Zes antieke Chinees porseleinen capucijner kop en schotels. Circa 1800. Met pagodes en florale decors. Zes schotels goed, drie kopjes goed, twee kopjes chip, één kopje beschadigd. Afmeting: 5 x 11,5 c...
Antieke geeboniseerde houten piedestal met vergulde messing versieringen, ca. 1880. Afmeting. 110x27x27. In goede staat.
Duitse porseleinen plaquette in houtgestoken lijst met edelweiss. Circa 1900. Handgeschilderd. 'Vrouw in bergen'. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Fraureuth porseleinen tafellamp. Drie-lichts, met landschap en vogel in bloesemtak voorstelling. (losse porseleinen lampenvoet beschadigd). Afmeting: 76 cm. In redelijk/goede staa...
Twee maal Chinees porseleinen Familie Rose kopjes met floraal- en vlinder decors. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 3,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Drie grote porseleinen plaquettes met romantische voorstellingen met dames. 21e Eeuw. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.
Twee antieke bisquit porseleinen Royal Dux figuren. Eerste helft 20e eeuw. Herder en herderin. (één chip). Afmeting: 30-31 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte vaas met landschap decor rondom , met paradijsvogel en draak in water. 19e Eeuw. Afmeting: 49 x 15 cm. ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met groene glazuur en figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Vier oude Afrikaanse ivoren bustes van Afrikaanse vrouwen, midden 20e eeuw 13-21cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Twee grote Imari porseleinen vazen met Geisha en florale decors. Afmeting. 37 cm. Eén vaas bovenrand gelijmd, één vaas haarlijn. In redelijke staat
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boedha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Antieke Carrera marmeren empire kaarskandelaar. Circa 1870. Verguld brons. Afmeting: H.45 cm. In goede staat.
Antiek penvuur pistool in lederen holster (onklaar gemaakt). Circa: 1880. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.