Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.
Spaanse salontafel van kastanjehout met lades. (ingekorte tafel). 17e-18e Eeuw. Oude wormbeval, veel gebruikssporen. maar mooie patina. Afmeting: 43 x 68 x 146 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal Jugendstil glazen vazen. Eén maal iriserend glas in Loetz stijl, ca. 1910. Eén maal later met zilver overlay. Afmeting: 11 x 14 cm ø. en 6,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
G.J. Roermeester, 1844-1936. Landschap met paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.
Chinese ijzeren gesigneerde schotel, gecontourneerd. 19e Eeuw. Afmeting: ø 19,5 cm in goede staat.
Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. Titel: 'Hyacinten' 1981. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 40 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.
Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afmeting. 225x158x56 cm. In goede staat.
Krisrallen karaf met 6 glazen versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren kraag met parelranden en een stop met zilveren knop. Karaf is samengesteld. Afmeting . ø14x39cm en ø7x...
Keith Haring. 'Abstracte figuren compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 105 x 88 cm. In goede staat.
Drie antieke bajonetten, ca. 1900-1940. Oxydatie. Afmeting L.. 48-64 cm. In redelijke staat
Twee oude antieke geëlectrificeerde messing kaarskandelaars, ca. 1920. Hoogte: 30 cm. In goede staat.
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, circa 1970. 'Strandgezicht met schepen, figuren' etc. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten dekenkist, gotiek. Anno 1406, mogelijk front origineel, rest deels later. Slot mist. Afmeting: 72 x 121 x 70 cm. In goede staat.
Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. 'Vrouwenportret'. Olieverf op paneel. Afmeting. 43x50 cm. In goede staat.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten archiefkastje met jalouzie deurtje. Circa: 1900. Afmeting: 95 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afmeting. 70x55x10 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school. 'Vissersvrouw bij boten'. Olieverf op paneel. Afmeting. 60x80 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eén maal Familie Verte, berglandschap. Eén maal floraal/vlinder decors. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.