Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afmeting. 70x55x10 cm. In goede staat.
Zilveren sleef, Duits 800/000, met ovale, vergulde bak met tuit. Voorzien van lange steel versierd met een heft met bloem en blad decor. MT.: vermoedelijk H.Meyen & Co, ca 1850-1900. 8x13x41cm. In goe...
Spaanse salontafel van kastanjehout met lades. (ingekorte tafel). 17e-18e Eeuw. Oude wormbeval, veel gebruikssporen. maar mooie patina. Afmeting: 43 x 68 x 146 cm. In redelijk/goede staat.
Eduard Ferey, 19e eeuw. Voorstelling: Wintergezicht met boswerkers en paardenkar. Olieverf op linnen. Afm. 93x73 cm. In goede staat
Groot lot antiek ruit-waaier kristal. Onder andere: Beschuitbus, marmelade potten, glazen, karaf, flacons, schaal, schalen. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.
Lang collier van ovaal cabouchon geslepen amethistkralen, 18x14mm, Lengte 120 cm.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting H.. 78 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.
Twee zilveren armbanden, 833/000, gemaakt uit bijbelsloten. Een armband versierd met voorstellingen op de elementen met een gecontourneerde vorm, verbonden door middel van jasseronketting. Middenstuk...
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, Belgie waarschijnlijk J. Cailmont ca. 1930. Afmeting. 33x21 cm ø. In goede staat.
Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afmeting. 225x158x56 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.
Zeldzame handgeschilderde miniatuur van Frederik Willem I van Brandenburg (Duitsland) Friedrich Willem der Grosse Kurfürst. 17e-18e Eeuw, op ivoor geschilderd (géén reproductie!). Mooie gedetailleerde...
Andries Verleur, 1876-1953. Paardenkar met arbeider bij zandafgraving. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten dekenkist, gotiek. Anno 1406, mogelijk front origineel, rest deels later. Slot mist. Afmeting: 72 x 121 x 70 cm. In goede staat.
Antiek Duits zuurstof apparaat, circa 1900. 'Berlin N.W.6. Sauerstoff Gerät'. Afmeting: 30 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Drie delen oud cloissoné. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos. Twee maal grote vaas. Afmeting: ø 20 - 32 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten archiefkastje met jalouzie deurtje. Circa: 1900. Afmeting: 95 x 54 x 54 cm. In goede staat.
Grote antieke mahoniehouten barometer met thermometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afmeting. L.71 cm. In goede staat.
Berry Brugman 1915 - 1996. 'Stadsgezicht Amsterdam met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
G.J. Roermeester, 1844-1936. Landschap met paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten wandtafel met twee lades, messing beslag en Queen Anne-poten (minimale kleine fineerschades), circa. 1880. Afmeting: 76 x 82 x 44 cm In goede staat.