Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x20 cm en 38x18 cm. In goede staat
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat
Japans lepelkistje met bloemen en vogels gevuld met zilveren vorkjes en lepels, 835/000. O.a. 4 gebaksvorkjes, 5 koffielepels, 3 moccalepels en een suikerschep met bloemensteel. Zilver totaal ca 152 g...
Set zilveren streeksieraden met git, 833/000, bestaande uit peervormige hanger aan een gourmetcollier, 2 peervormige (oor)hangers met git en een klein broche met gefacetteerde granaat. totaal ca 17 ...
Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Vier maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Afmeting: circa 15 x 13 cm ø. In goede staat.
Lot met 14 zilveren lepels, 833/000, met geribte steel, bestaande uit 11 theelepels, een koffielepel en 2 jamlepels. MT.: Van Kempen Voorschoten. Totaal ca 180 gram.
Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 75x45 cm. ø. In goede staat
Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Twee antieke porseleinen whisky flessen met floraal- en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'.Afmeting 22x15x5.5cm. In goede staat.
Collier van prehnietkralen met gouden bollen en slot, 585/000. Prehnietkralen, ø 8mm, om en om met een geelgouden glad bolletje en voorzien van een geelgouden bolsluiting, ø 10 mm. lengte 40 cm.
Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.
Ongesigneerde aquarel op papier. Biddende moeder met kind. ca. 1800. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afmetiing. 42x58 cm. In goede staat
Gedetailleerde Chinese bronzen figuur. 21e Eeuw. 'Man met hoorn'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Ongesigneerd, 20e eeuw. Paard in stal. Olieverf op paneel. Afmeting. 35x45 cm. In goede staat
Ebbenhouten wandelstok met gecontourneerde plated knop, versierd met biedermeier gravure, 86x5 cm. Wat gedeukt.
Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.
Lot van 24 st. handbeschilderde tinsoldaten, 19e-20e eeuw. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee gemerkte Chinees porseleinen figuren, eerste helft 20e eeuw. Afmeting. 30 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.09 crt SI-W, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw
Grote Chinese jade Foo hond, 21e eeuw. Afmeting. 26 cm. In goede staat.