Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afmeting. 16 cm. In goede staat.
Japans lepelkistje met bloemen en vogels gevuld met zilveren vorkjes en lepels, 835/000. O.a. 4 gebaksvorkjes, 5 koffielepels, 3 moccalepels en een suikerschep met bloemensteel. Zilver totaal ca 152 g...
Twee antieke porseleinen whisky flessen met floraal- en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'.Afmeting 22x15x5.5cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur in dolkvorm (lucifer), 20e eeuw. Ongesigneerd 33x7x3cm in goede staat.
Monogram M.O Ditse school, vaas met bloemen en porseleinen beeld, olieverf op paneel Afmeting 60x45cm. In goede staat
Twee maal Jugendstil glazen vazen. Eén maal iriserend glas in Loetz stijl, ca. 1910. Eén maal later met zilver overlay. Afmeting: 11 x 14 cm ø. en 6,5 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Ongesigneerde aquarel op papier. Biddende moeder met kind. ca. 1800. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Set zilveren streeksieraden met git, 833/000, bestaande uit peervormige hanger aan een gourmetcollier, 2 peervormige (oor)hangers met git en een klein broche met gefacetteerde granaat. totaal ca 17 ...
Bijbel met zilveren sloten, 833/000 en plaquettes. Bijbel met bruin lederen omslag, versierd met 2 ovale gestanste plaquettes met rand met C-voluten en bladbewerking. De bijbel is voorzien van 2 klaps...
Krisrallen karaf met 6 glazen versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren kraag met parelranden en een stop met zilveren knop. Karaf is samengesteld. Afmeting . ø14x39cm en ø7x...
Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.
Lot diversen. Onder andere: Scheeps-bellen,, stoomfluit + camera, stoom thermometer, infanterie trompet. 19e - 20e eeuw. Afmeting: circa 10 - 60 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Lot met 14 zilveren lepels, 833/000, met geribte steel, bestaande uit 11 theelepels, een koffielepel en 2 jamlepels. MT.: Van Kempen Voorschoten. Totaal ca 180 gram.
Zilveren sauslepel, 833/000, Nederland, biedermeier model met rechthoekig gecontourneerde bak met acculadevorm. op de hoeken, versierd met gravures. De gecontourneerde steel is versierd met krul-, b...
Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonné met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein Von Schierholz, eerste helft 20e eeuw. Eén vaas, twee schalen. Florale decors + putti. Afmeting. 24-33 cm. In goede staat.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Zakhorloge met erotische voorstelling. Groot mechanisch zakhorloge uit witmetaal met bewerkte kast, aan de achterzijde een trein. De wijzerplaat is voorzien van een erotisch voorstelling. ø 70 mm. Wer...
Werner Laves 1903-1972. Duitse school '43. Landarbeider bij dorp. Aquarel op papier. Afmetiing. 42x58 cm. In goede staat
Collier van prehnietkralen met gouden bollen en slot, 585/000. Prehnietkralen, ø 8mm, om en om met een geelgouden glad bolletje en voorzien van een geelgouden bolsluiting, ø 10 mm. lengte 40 cm.
Ongesigneerd, 20e eeuw. Paard in stal. Olieverf op paneel. Afmeting. 35x45 cm. In goede staat
Gouden ankercollier met gouden hanger/broche, 750/000 met limoge. Grote limogehanger, ø 48 mm, met fraaie afbeelding van een vrouw, gezet in een geschulpte rand, bevestigd aan een ankercollier. lengte...