Lot met 14 zilveren lepels, 833/000, met geribte steel, bestaande uit 11 theelepels, een koffielepel en 2 jamlepels. MT.: Van Kempen Voorschoten. Totaal ca 180 gram.
Grote 19e eeuwse Franse bronzen vergulde pendule met putti, ca. 1870. Met roccailles, achtdaags uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afm. 54x60x17 cm. In goede staat.
Krisrallen karaf met 6 glazen versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren kraag met parelranden en een stop met zilveren knop. Karaf is samengesteld. Afmeting . ø14x39cm en ø7x...
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen piece de milieu, met kristallen schaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 36 cm ø. In goede staat.
Collier van prehnietkralen met gouden bollen en slot, 585/000. Prehnietkralen, ø 8mm, om en om met een geelgouden glad bolletje en voorzien van een geelgouden bolsluiting, ø 10 mm. lengte 40 cm.
Franse comtoise met bloemslinger, 19e eeuw. (bel later). Afmeting: 48 x 37 x 16 cm. In goede staat.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse 'Lorenz Fürtwangler + Söhne' tafelklok. Circa: 1915. Klok is gemaakt van eikenhout met notenhout en koper inleg. Afmeting: 32x16x45 cm. In goede staat.
Ebbenhouten wandelstok met gecontourneerde plated knop, versierd met biedermeier gravure, 86x5 cm. Wat gedeukt.
Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met ovaal bewerkte geschulpte rand en graveerwerk. In het midden voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. Grootte kop 25x14 mm. ø 53 ca 4,3 gram . In g...
Vier oude Afrikaanse ivoren bustes van Afrikaanse vrouwen, midden 20e eeuw 13-21cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites
Antiek Frans bronzen klokkenstel. Historisme. Circa: 1880. Met cherubijn- en leeuwenkoppen. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.
Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boedha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.
Groot lot antiek ruit-waaier kristal. Onder andere: Beschuitbus, marmelade potten, glazen, karaf, flacons, schaal, schalen. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.09 crt SI-W, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw
Geelgouden ring, 585/000, met een uitgesneden agaatcamee. Ring met een stevig montuur voorzien van een ovale camee,18x22mm. ø 55. ca 7,1 gram In zeer goede staat
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, Belgie waarschijnlijk J. Cailmont ca. 1930. Afmeting. 33x21 cm ø. In goede staat.
Antieke porseleinen klok met goud-, floraal decor en stadsgezicht . Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag, (slinger mist). Afmeting. H.39 cm. In goede staat.
Antieke Carrera marmeren empire kaarskandelaar. Circa 1870. Verguld brons. Afmeting: H.45 cm. In goede staat.
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Antiek penvuur pistool in lederen holster (onklaar gemaakt). Circa: 1880. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren sleef, Duits 800/000, met ovale, vergulde bak met tuit. Voorzien van lange steel versierd met een heft met bloem en blad decor. MT.: vermoedelijk H.Meyen & Co, ca 1850-1900. 8x13x41cm. In goe...