835/000 Zilveren tafelschuiver met gedreven afbeelding naar Jan Steen en gedreven florale rand met duimgreep en ophang-ring. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1940 F. En een zilveren borstel met 835/...
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir dekselpotten met diverse decors (fruit; floraal). 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed 'Koerdistan'. Fijngeknoopt, rood/zwart etc. Florale decors. Afmeting: 155 x 265 cm. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 750/000 met diamant en parel. Oorstekers voorzien van een slag met daarin 21 baquette geslepen diamanten ca. 0.16 crt. Onderaan de oorstekers hangen 2 mooie Zuidzee- parels ø 10...
Vier maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Afmeting: circa 15 x 13 cm ø. In goede staat.
Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Twee werken. Eén maal meisjes portret. Eén maal handen studie. Werken zijn voorzien van mooie lijsten. Houtskool op papier. Afmeting: 17 x 11 cm. In goede staat.
Twee kleinere oudere Perzische (bid)kleden. Eén Beloudj, rood/zwart. Afmeting: 62 x 43 cm. en 137 x 90 cm.
Vier antieke hand-ingekleurde flora gravures door F. Sansom Sculp. Syd. Edwardsdel 1801 Pub. by T. Curtis. Gravures op papier Afmeting: 20 x 12 cm. In goede staat.
Zilveren nootmuskaatrasp, 835/000, cilindervormig. De rasp, uit metaal, is voorzien van een uitklapbare zijkant met scharnierend deksel. De rasp is versierd met een fijn Biedermeier graveerwerk met kr...
Oud Perzisch kleed, fijn geknoopt, met diverse florale decors. Afmeting: 180 x 128 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonné met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Witgouden band ring, 585/000, met diamanten. Bandring met 9 princess geslepen diamanten, totaal ca 1,00 crt. Breedte ring 5 mm. ca 5,3 gram. ø 53. Nieuw
Antiek zilveren pepermuntdoosje, 835/000, rond gecontourneerd model met scharnierend deksel met graveerwerk op de bovenzijde. De rand is voorzien van vertikale lijngravure, MT.: Pieter Kruijt, Schoonh...
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een leeuw, konijn en schildpad. Een lopende leeuw geplaatst op een zilveren onderplaat, 5,5x3,5x3,5cm, Amsterdam, een zittend konijn, 3x2,5x6cm, Importeursteken.: L....
Twee oude koperen wand lampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, Afmeting 46-85cm. In goede staat
Twee antieke porseleinen whisky flessen met floraal- en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'.Afmeting 22x15x5.5cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen Mozart, door A. Gandez. Adrien Etienne Gaudez, 1845-1902. Mooie patina. Afmeting. 49 cm. In goede staat.
Geelgouden cfe armband, 585/000, gemaakt uit vierkante buis. Schakels wat ingesleten. L. 19 cm. Totaal ca.11,3 gram.
Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x20 cm en 38x18 cm. In goede staat
Annie Bruin, 1870-1961. 'Landschap met korenschoven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 37 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Drie zilveren ringen met barnsteen , ronde en ovale steen. ø 10x14, 20x8, ø20mm.