Lang collier van ovaal cabouchon geslepen amethistkralen, 18x14mm, Lengte 120 cm.
A. Caullet, 1875-1950. Voorstelling: Landschap met boerderij en brug. Pastel op papier. Afmeting. 20x29 cm. In redelijke staat
Krisrallen karaf met 6 glazen versierd met amandelslijpsel. De karaf is voorzien van een zilveren kraag met parelranden en een stop met zilveren knop. Karaf is samengesteld. Afmeting . ø14x39cm en ø7x...
Antieke porseleinen klok met goud-, floraal decor en stadsgezicht . Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag, (slinger mist). Afmeting. H.39 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met 3 briljanten. Strakke ring met een halve cirkel versierd met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.09 crt SI-W, in de band gezet. ca 3,2 gr ø 54 Nieuw
Twee zilveren armbanden, 833/000, gemaakt uit bijbelsloten. Een armband versierd met voorstellingen op de elementen met een gecontourneerde vorm, verbonden door middel van jasseronketting. Middenstuk...
Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afmeting H. 46 cm. In zeer goede staat.
Elf maal oud/antiek kristal. Onder andere; Kandelaren, vazen, dekselpotten, bokalen, mosterdpotjes (minimale chips mogelijk). Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Friese eikenhouten kantoortje met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat. Vroeg 19e eeuw. Afmeting. 118 cm. In goede staat.
Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten barok commode, orgel gebogen, met vier laden (oudere restauratie), 18e eeuw. Afmeting: 78 x 86 x 50 cm. In goede staat.
Grote bouille stijl piedestal met marmeren blad, 21e eeuw. Afmeting: 117 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.
Zilveren roomlepel, 800/000, met gecontourneerde steel met graveerwerk. ca 22 gram L.10 cm.
Grote oude kunstglazen vaas. Groen-geel etc.. Ongemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Biedermeier empire bank met groene velours. Afmeting: 90 x 210 x 65 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse staande moorlamp met polychromie, plated, verguld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.195 cm. In goede staat.
Groot lot antiek ruit-waaier kristal. Onder andere: Beschuitbus, marmelade potten, glazen, karaf, flacons, schaal, schalen. Minimale chips mogelijk. In goede staat.
Spaanse salontafel van kastanjehout met lades. (ingekorte tafel). 17e-18e Eeuw. Oude wormbeval, veel gebruikssporen. maar mooie patina. Afmeting: 43 x 68 x 146 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten klaptafel in Louis Seize-stijl, 19e eeuw. Met messing poot-uiteinden en lade. Afmeting uitgeklapt: 74 x 86 x 115 cm. Afmeting ingeklapt: 74x89x38cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, Belgie waarschijnlijk J. Cailmont ca. 1930. Afmeting. 33x21 cm ø. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel in Renaissance-stijl (historisme). Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 63 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met Chinese figuren in hemel, fruit- en florale decors etc. emaille beschildering. 19e Eeuw. Afmeting: 56 cm. In goede staat.