Oud Perzisch kleed, fijn geknoopt, met diverse florale decors. Afmeting: 180 x 128 cm. In goede staat.
Zilveren strooier, 925/000, Engels. Een vaasvormige strooier, Louis XVI-stijl, op ronde voet. De bolle buik heeft een bladwerkrand, net als de ronde voet. Het klemdeksel is opengezaagd met een floraal...
Grote antieke bronzen Mozart, door A. Gandez. Adrien Etienne Gaudez, 1845-1902. Mooie patina. Afmeting. 49 cm. In goede staat.
Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting H.45cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen olifant op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek bronzen beeld, van een klok, Engel (boog mist), 19e eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Drie brede metalen armbanden met scharnier versierd met diverse stenen. Breedte 4-5,5 cm
Gedetailleerde Chinese bronzen figuur. 21e Eeuw. 'Man met hoorn'. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x20 cm en 38x18 cm. In goede staat
Twee antieke porseleinen whisky flessen met floraal- en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'.Afmeting 22x15x5.5cm. In goede staat.
Slavenband, goud op zilver, met diamanten. Brede ronde slavenband, ø 15 mm, met vogels, bezet met robijnen en ca 600 diamanten, antieke stijl met scharnier. ca 118 gr ø 55 mm, Enkele steentjes ontbrek...
Bronzen figurengroep, ca. 1900. Olifant met leeuw. (was ergens op gemonteerd) Afmeting. 21x31x12 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...
Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 75x45 cm. ø. In goede staat
Grote Chinees porseleinen theebus met rode ranken en figuren decors. 20e eeuw. Afmeting. 16x12x7 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal violist. Eén maal surfer. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Ronde kristallen schaal met geschulpte rand ster en bloemslijpsel en een ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. 833/000. Mt.: onduidelijk jl.:C: 1912. ø19x16cm. Enkele chips. V...
Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afmeting. 16 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afmeting. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Bijbel met zilveren sloten, 833/000 en plaquettes. Bijbel met bruin lederen omslag, versierd met 2 ovale gestanste plaquettes met rand met C-voluten en bladbewerking. De bijbel is voorzien van 2 klaps...
Lot van 24 st. handbeschilderde tinsoldaten, 19e-20e eeuw. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren sauslepel, 833/000, Nederland, biedermeier model met rechthoekig gecontourneerde bak met acculadevorm. op de hoeken, versierd met gravures. De gecontourneerde steel is versierd met krul-, b...
Vier colliers met edelstenen voorzien van een magneetsluiting met steentjes. Met o.a. maansteen, tijgeroog, carneool, agaat turkoois en onyx. Lengte 40-45 cm.
Zakhorloge met erotische voorstelling. Groot mechanisch zakhorloge uit witmetaal met bewerkte kast, aan de achterzijde een trein. De wijzerplaat is voorzien van een erotisch voorstelling. ø 70 mm. Wer...