Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Flora gravure (antiek)
Startprijs 80 EUR

Vier antieke hand-ingekleurde flora gravures door F. Sansom Sculp. Syd. Edwardsdel 1801 Pub. by T. Curtis. Gravures op papier Afmeting: 20 x 12 cm. In goede staat.

Tapijt "Koerdistan"
Resultaat: 170 EUR

Oud Perzisch kleed 'Koerdistan'. Fijngeknoopt, rood/zwart etc. Florale decors. Afmeting: 155 x 265 cm. In goede staat.

3 Armbanden met edelsteen (Tibet).
Startprijs 100 EUR

Drie brede metalen armbanden met scharnier versierd met diverse stenen. Breedte 4-5,5 cm

1x Cloisonné + lakdoosje.
Startprijs 40 EUR

Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonné met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Armband, goud op zilver met diamanten
Startprijs 750 EUR

Slavenband, goud op zilver, met diamanten. Brede ronde slavenband, ø 15 mm, met vogels, bezet met robijnen en ca 600 diamanten, antieke stijl met scharnier. ca 118 gr ø 55 mm, Enkele steentjes ontbrek...

2 Perzische kleden
Startprijs 50 EUR

Twee kleinere oudere Perzische (bid)kleden. Eén Beloudj, rood/zwart. Afmeting: 62 x 43 cm. en 137 x 90 cm.

Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'.
Resultaat: 100 EUR

Branchios ? 'Impressionistisch grachtengezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Gouden ring Aquamarijn
Resultaat: 150 EUR

Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...

Spiegel met 2 kandelaren
Resultaat: 50 EUR

Twee oude koperen wand lampen en koperen spiegel, in Louis Quinze stijl 20e eeuw, Afmeting 46-85cm. In goede staat

A. Bruin, korenveld
Resultaat: 40 EUR

Annie Bruin, 1870-1961. 'Landschap met korenschoven'. Olieverf op paneel. Afmeting: 46 x 37 cm. In goede staat.

2 Thangka's
Startprijs 40 EUR

Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x20 cm en 38x18 cm. In goede staat

Perzisch tapijt
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch kleed, fijn geknoopt, met diverse florale decors. Afmeting: 180 x 128 cm. In goede staat.

Schilderij (naar Mesdag)
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa: 1900. 'Zeegezicht met bomschuiten'. (naar Mesdag) (rechts naad) Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 38 cm. In goede staat.

2x Gravure.
Startprijs 120 EUR

Twee antieke gravures. 17e-18e Eeuw. Eén maal Libra , weegschaal, hand ingekleurd en met goud. Eén maal Vanno piu pelli di volpi che d'afini in pelliciaria. Afmeting: cia. 18 x 15 cm. en 14,5 x 14 cm...

Kommen, goudsteen (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afmeting. ø 12-17 cm. In goede staat.

Bronzen 'Mozart'
Startprijs 1.100 EUR

Grote antieke bronzen Mozart, door A. Gandez. Adrien Etienne Gaudez, 1845-1902. Mooie patina. Afmeting. 49 cm. In goede staat.

2x Chinese vaas, Fam. Noir.
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir dekselpotten met diverse decors (fruit; floraal). 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.

Staande lamp met messing voet
Resultaat: 30 EUR

Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting 75x45 cm. ø. In goede staat

Kristallen schaal met zilveren beugel.
Startprijs 80 EUR

Ronde kristallen schaal met geschulpte rand ster en bloemslijpsel en een ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. 833/000. Mt.: onduidelijk jl.:C: 1912. ø19x16cm. Enkele chips. V...

Bijbel met zilveren sloten en plaquettes.
Resultaat: 240 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 833/000 en plaquettes. Bijbel met bruin lederen omslag, versierd met 2 ovale gestanste plaquettes met rand met C-voluten en bladbewerking. De bijbel is voorzien van 2 klaps...

4 Edelstenen colliers
Resultaat: 40 EUR

Vier colliers met edelstenen voorzien van een magneetsluiting met steentjes. Met o.a. maansteen, tijgeroog, carneool, agaat turkoois en onyx. Lengte 40-45 cm.

Bronzen beeld, Venus van Milo
Startprijs 250 EUR

Gelimiteerde bronzen Venus van Milo op marmeren basement, met certificaat. Jean Como 1981, Nr.: 136/499. Afmeting H.45cm. In goede staat.

4x Chinese gemberpot
Resultaat: 125 EUR

Vier maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Afmeting: circa 15 x 13 cm ø. In goede staat.

Gouden ring met briljant en saffier.
Startprijs 375 EUR

Strakke gouden ring, 585/000, met saffier en diamanten. Brede ring, 9 mm, met in het midden een ovale blauw saffier en aan weerskanten 6 briljanten. ø 58, ca 10.4 gr