Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Noir dekselpotten met diverse decors (fruit; floraal). 20e Eeuw. Afmeting: 31 - 34 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Chinees porseleinen theebussen (één keer Makkums). 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie decor. 19e Eeuw. Octagonaal. (drie chips). Afmeting: 5 x 13 x 13 cm. In redelijke staat.
Vijftien-delig antiek porseleinen Kutani servies op plated tablet. Circa 1900. Bestaande uit: drie trekpotten, één theebus, één dekselpot, twee kommen, één melange schaaltje, vijf lepels + één kommetj...
Acht maal oude Chinees porseleinen bekers met deksels. Bekers zijn onder andere voorzien van draken/karpers decors. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 15 cm. In goede staat.
Zeven maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Maaltijd verdeelschaal met blauwe glazuur, florale decors en goudrand (gemerkt). In goede staat.
Twee antieke opaline glazen vazen met geschilderde zeegezichten decors. Circa: 1900. En één oude Makkumse sierschotel met polychrome floraal decor, 20e eeuw. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Twee oude duitse Gerold porseleinen figuren. (bij één vogel is staart er af). Afmeting . 14 cm. In redelijk/ goede staat
Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afmeting. ø 22.3 cm. In goede staat.
Drie grote oude Chinese porseleinen figuren. Handbeschilderd, 20e eeuw. Afmeting. 41-44 cm. In goede staat.
Aparte oude Chinese Yixing theepot, deels opengewerkt met landschap decor. Gemerkt. Afmeting: 11 x 15 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen bloempotten/ viskommen met binnenin karper decor en buitenom florale emaille decor met diverse vogels, vlinders en figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 37 cm ø. In goede st...
Twee grote oude/antieke porseleinen dekselpotten. Eén maal baluster-vormig, 19e eeuw met vazen decor en tekst (chip deksel). Eén maal baluster-vormig, 20e eeuw, met vazen, florale, symbolen decors. Ge...
Twee oude Chinees porseleinen figuren met draken decors (gemerkt). 20e Eeuw. Afmeting: 44 -45 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen vazen met rood glazuur. 20e Eeuw. Eén vaas is gemerkt. Afmeting: 26 -35 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen borden met landschappen. 20e Eeuw. Afmeting: ø 20 - 22 cm.
Vier oude Chinees porseleinen ballen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa ø 17 cm. In goede staat.
Vier maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met diverse decors. Afmeting: circa 15 x 13 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale- en figuren decors. Op houtgestoken consoles. (één gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 25 x 23 cm ø, en 24 x 23 cm. ø In goe...
Twee antieke Chinese natuurstenen snijstukken. Circa 1900. Eén maal dekseldoos met florale decors. Eén maal wijsheer (één chip console achterkant). Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal knobbelvaas met landschap decor. Eén maal baluster-vormige vaas met florale decors (chip deksel). Afmeting: 15 - 16 cm.
Twee grote oude Chinees porseleinen gemberpotten met ganzen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 18 x 14 cm ø. In goede staat.
Chinees porseleinen bord, met hertenpaar in landschap. (één haarlijn + chip). 19e Eeuw. Afmeting: ø 26 cm. In redelijke staat.
Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.