Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Keramieken presenteerblad
Startprijs 60 EUR

Antiek Duits keramieken presenteerblad met florale decor en vernikkelde omranding. Circa: 1915. Afmeting: 5 x 52 x 36 cm. In goede staat.

2x Kantonese vaas
Resultaat: 130 EUR

Twee maal Chinese/Kantonese porseleinen vazen met fijn geschilderde figuren en goud decors. 19e Eeuw. Twee minimale chips. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 45 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale decors en tekens. Afmeting: 25 x 19 cm ø. In goede staat.

2 Chinese paraplubakken
Resultaat: 45 EUR

Twee grote Chinese porseleinen rolvazen met floraal- en figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 22 cm ø. In goede staat.

2 Chinese bloempotten
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met figuren in landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 40 cm ø en 32 x 38 cm ø. In goede staat.

3 Chinese bloempotten
Resultaat: 80 EUR

Set van drie Chinees porseleinen octagonale bloempotten met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 35 - 37 cm. In goede staat.

2 Chinese gemberpotten
Resultaat: 50 EUR

Twee grote oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met florale/tekens decor. Afmeting: 26 x 20 cm ø. In goede staat.

4 Chinese penselen potten.
Startprijs 60 EUR

Vier oude Chinees porseleinen penseelvazen met florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 30 x 14 cm ø. In goede staat.

Celadon set
Startprijs 40 EUR

Lot oud/antiek celadon porselein (gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Eén grote schaal, vijf borden, zes schaaltjes. Afmeting: 11 -32 cm. In goede staat.

Celadon figuur
Startprijs 60 EUR

Oude/antieke Oosterse celadon figuur met waterbak. 20e Eeuw. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Kruik en dekselpot + twee handvaten
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse steengoed kruiken, eerste helft 20e eeuw. Eén maal fles (hengsel gelijmd), één maal rumtopf. Afmeting. 33-37 cm. In redelijk/ goede staat

Kommen, goudsteen (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afmeting. ø 12-17 cm. In goede staat.

Aziatisch bord
Resultaat: 110 EUR

Grote oude Chinees porseleinen sierschotel met floraal- en vlinder decor. Gemerkt. Eerste helft 20e eeuw. (randschade). Afmeting: 6 x 38 cm ø. In redelijke staat.

Aziatische dekselschaal
Resultaat: 100 EUR

Zeldzame grote Imari porseleinen dekselschaal met landschappen-, floraal- vogels- en goud decor. 19e Eeuw. Gemerkt. Afmeting: 20 x 33 cm ø. In goede staat.

Delfts blauw bord
Resultaat: 60 EUR

Delfts keramieken wandbord met bloemenvoorstelling op vaas. 18e Eeuw. Gemerkt: 'de Klaauw'. Omranding ingekort. (randglazuur schade). Afmeting: ø 29 cm. In redelijke staat.

2 Chinese hockers
Startprijs 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal met fruit decor. Eén maal met landschap- en paradijsvogel decor. Afmeting: 40 x 27 cm ø. In goede staat.

2 Chinese hockers
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Chinees porseleinen hockers met landschappen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 41 x 27 cm ø. In goede staat.

2 Chinese hockers
Resultaat: 80 EUR

Twee grote Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal ton-vorm met floraal decor. Eén maal zes-hoekig met waterlelies. Afmeting: 47 x 33 cm. , 48 x 30 x 32 cm. In goede staat.

2 Chinese hockers
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees porseleinen hockers. Opengewerkt, met florale- en landschappen decors. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 25 cm ø. In goede staat.

40x Chinese borden
Resultaat: 160 EUR

Veertig maal Chinees porseleinen borden. Onder andere: maaltijd, ontbijt en cake borden. 20e Eeuw. Gemerkt. Borden zijn voorzien van florale-, vogels- en insecten decors. Afmeting: 20,5 x 26 cm ø. In...

Lot Celadon
Resultaat: 60 EUR

Zes maal oud/antiek Chinees celadon porselein met florale decors, craquele glazuur etc.. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 31 cm. In goede staat.

Hanglamp, porselein.
Startprijs 40 EUR

Antieke keramieken hanglampmet witte glazen kap en met florale Jugendstil decor plafond bevestiging.. Ca. 1910. Afmeting. 45x27 cm. ø. In goede staat

2x Chinees bord.
Resultaat: 60 EUR

Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden met haan in tuin en coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

Vitrine+Chinose vaasjes
Resultaat: 260 EUR

Kleine miniatuur antieke notenhouten vitrinekast met verguld messing beslag. Circa 1890. Kastje staat vol met Chinese emaille vaasjes en porselein. Afmeting: 29 cm. In goede staat.