Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eerste helft 20e eeuw. Eén maal celadon. en een maal figuren decor in tuin. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Noir dekselvazen met zilveren dop (gekeurd). Vazen zijn voorzien van florale decors, mooie kwaliteit. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen figuur. 'Vrouw met perkamentrol'. 19e eeuw. (linker voet gerestaureerd). Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen figuur. 20e eeuw. 'Man met snor en tabakspijp'. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Familie Noir vazen met landschappen, floraal, vogels en insecten. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen figuur, 20e eeuw. Ongemerkt. (één vinger eraf). Afmeting: 33 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal Chinees porseleinen octagonale Queng Long borden met florale decors. 18e Eeuw. (twee gelijmd, drie goed). Afmeting: 19 x 19 cm. In goede staat.
Zes delen duits Stadt Meissen, Teichert, uien decor (zwiebelmuster), één onduidelijk gemerkt, porseleinen borden/ schotels. Afmeting. 16-27 cm. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen kop en schotel met gecontourneerde omranding en florale decors. Circa: 1800. Gemerkt met blad., peterselie decor. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.