Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Gemberpot + zilv. dop.
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eerste helft 20e eeuw. Eén maal celadon. en een maal figuren decor in tuin. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.

2x Chin. gemberpot + zilv. dop
Resultaat: 60 EUR

Twee maal oude/antieke Chinees porseleinen gemberpotten met zilveren deksels (gekeurd). Eén maal Familie Verte, berglandschap. Eén maal floraal/vlinder decors. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

2x Chin. vaas + zilv. dop
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Familie Noir dekselvazen met zilveren dop (gekeurd). Vazen zijn voorzien van florale decors, mooie kwaliteit. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.

2 Imari vazen
Startprijs 120 EUR

Twee grote porseleinen Imari siervazen. Kleurstelling: blauw-wit. Voorzien van florale decors. Afmeting. 45 cm. In goede staat.

Celadon groene Madonna+kind.
Startprijs 50 EUR

Oude Celadon keramieken madonna met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Chinees beeld, vrouw met rol in hand.
Startprijs 90 EUR

Antiek Chinees porseleinen figuur. 'Vrouw met perkamentrol'. 19e eeuw. (linker voet gerestaureerd). Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees beeld, man+pijp.
Startprijs 125 EUR

Chinees porseleinen figuur. 20e eeuw. 'Man met snor en tabakspijp'. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

2 Chinese vasen
Resultaat: 90 EUR

Twee grote Chinees porseleinen Familie Noir vazen met landschappen, floraal, vogels en insecten. 20e Eeuw. Afmeting: 46 cm. In goede staat.

Chinees beeldje met groene hoed.
Startprijs 60 EUR

Chinees porseleinen figuur, 20e eeuw. Ongemerkt. (één vinger eraf). Afmeting: 33 cm. In redelijk/goede staat.

Meissen 2 delen
Startprijs 50 EUR

Duitse Meissen porseleinen sauskom + lekschaal, voorzien van rozendecor ( rote rose). Periode: tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13x31x20. Beiden in goede staat.

Imari serviesgoed
Resultaat: 160 EUR

Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...

Lot Chinees porselein.
Resultaat: 50 EUR

Lot antiek Japans en Chinees porselein. Onder andere: Eén Imari dekselbeker + schotel, twee kopjes (18e eeuw), één schotel, één vaasje met deksel, één vaasje (deksel chip), één Imari zalfpotje (minima...

5x Chinees Queng Long bord
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal Chinees porseleinen octagonale Queng Long borden met florale decors. 18e Eeuw. (twee gelijmd, drie goed). Afmeting: 19 x 19 cm. In goede staat.

Porseleinen figuren, Engels. (2x)
Startprijs 80 EUR

Twee antieke Engelse porseleinen figuren, ca. 1880. Man en vrouw op boomstronk met goud decor. Afmeting. 23 cm. In goede staat.

Spekstenen objekt (Chinees)
Resultaat: 40 EUR

Grote Chinese spekstenen figuur. Stam met vogel en bloemen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

6x Chinees/Kantonees porselein.
Startprijs 50 EUR

Zes maal Chinees/Kantonees porselein. 20e eeuw. Onder andere; twee bloempotten, één dekselvaas, en drie losse vazen. Afmeting: 14-37 cm. In goede staat.

Theeservies (Limoges)
Resultaat: 75 EUR

Antiek Frans Limoges Art Deco theeservies. Raynand + Co. Limoges. Circa 1930. Elf kop en schotels met abstract en goud decor. (minimale chip mogelijk). Afmeting: 5 - 23 cm. In goede staat.

2 Porseleinen vaasjes.
Resultaat: 40 EUR

Twee gesigneerde Duitse porseleinen bolvazen met florale decors, door G. Fieravino. Circa 1980. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Chinese schotel
Startprijs 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen sierschotel in Queng Lung-stijl met landschap en pagode decor. 20e Eeuw.Afmeting ø35cm. In goede staat.

Meiss & Teichert (6 delen)
Startprijs 90 EUR

Zes delen duits Stadt Meissen, Teichert, uien decor (zwiebelmuster), één onduidelijk gemerkt, porseleinen borden/ schotels. Afmeting. 16-27 cm. In goede staat.

1x Chinese kop + schotel
Resultaat: 50 EUR

Antiek Chinees porseleinen kop en schotel met gecontourneerde omranding en florale decors. Circa: 1800. Gemerkt met blad., peterselie decor. Afmeting: 7 x 12 cm ø. In goede staat.

Mariabeeld, bisquit porselein
Startprijs 30 EUR

Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat

Tabakspot 'Goedewaagen'.
Resultaat: 30 EUR

Hollandse 'Goedewaagen' keramieken tabakspot Havanna. Circa: 1920. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Vaas, Kantonees.
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Chinese/Kantonese vazen met krijgers en Foo honden. Circa: 1900. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.